OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 90 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 60 Kč.
Rodinné vstupné
činí 250 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Adventní trhy na Chvalské tvrzi ZRUŠENY
Date:
28.11.2021

Milí přátelé,

je nám to moc líto, ale nedělní Adventní trhy na Chvalské tvrzi jsou zrušeny. Mrzí nás to kvůli vám a také kvůli prodejcům, kteří se k nám těšili a měli pro vás připravené produkty všeho druhu. Mnohé z nich jste si na základě upoutávek na našem FB vyhlédli již předem a plánovali jste u nich nakoupit. Dobrá zpráva je, že některé prodejce najdete na FB či v kamenných obchodech. Co si od nich pořídit vánoční dárky pro své blízké na virtuálních adventních trzích? Projděte se historií stránky https://www.facebook.com/adventnitrhychvalskyzamek a udělejte radost sobě, své rodině i přátelům a také našim prodejcům.

V tomto týdnu jsme se stejně usilovně jako přípravě trhů věnovali i instalaci tří nových výstav, které pro vás otevřeme v sobotu 27. listopadu. Na výstavy jsme pyšní, věříme, že se vám budou líbit. Přijďte se k nám nechat pohladit uměním a přijít na jiné myšlenky. Jsme tu pro vás!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

O první adventní neděli vás srdečně zveme na tradiční  adventní trhy ve venkovním areálu Chvalské tvrze. Přijďte se vánočně naladit, nakoupit drobné dárky pro své blízké a dát si svařené víno či trdelník. Děti, napište předem Ježíškovi a svůj dopis vhoďte do schránky Ježíškovy pošty u chvalského vánočního stromu.

Akci připravuje Chvalský zámek ve spolupráci s MČ Praha 20.

Program dne:

  • od 9,00 do 18,00 hod. vánoční výstavy na zámku: Štědré Vánoce aneb pod vánočním stromkem našich prababiček a pradědečků: historické hračky a pohlednice z doby první republiky, V ten vánoční čas — Jan Kudláček/kresby a ilustrace pro děti a slaměný betlém z dílny Jany Sedlákové na zámeckém nádvoří
  • od 9,00 do 18,00 hod. výstava k výročí 85 let od narození a 10 let od úmrtí Václava Havla – Záblesky svobody aneb konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze
  • od 12,00 do 18,00 hod. Adventní trhy v areálu Chvalské tvrze
  • od 12,00 do 18,00 hod. živá zvířátka v ohradě (po celou dobu adventních trhů)
  • od 14,00 do 16,00 hod. návštěva Lucií na trzích
  • schránka Ježíškovy pošty pod chvalským vánočním stromem (Ježíškova pošta probíhá od 28. 11. – 8. 12.; 10. 12. vedení radnice vylosuje tři výherce, kteří obdrží svůj vysněný dárek)

Adventní trhy se uskuteční ve venkovním prostoru a jsou rozprostřeny do delšího časového úseku. Věříme, že je to dostatečně bezpečný časoprostor a jsme rádi, že je můžeme letos pro Vás uskutečnit. Zároveň prosíme všechny návštěvníky o maximální ohleduplnost a dodržování aktuálně platných opatření, tj. rozestupy mezi nakupujícími alespoň 1,5 m (vyjma osob z jedné domácnosti). Konzumace občerstvení na místě je povolena pouze osobám, které se mohou prokázat jednou z podmínek bezinfekčnosti: certifikát o očkování nebo potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 ne starším než 180 dní. PCR testy jsou uznávány pouze ve výjimečných případech: - osoba mladší 18 let, – osoba, která se ze zdravotních důvodů nemůže nechat očkovat a má kontraindikaci zapsanou v systému ISIN a osoba, která obdržela alespoň jednu dávku vakcíny, ale neuběhla u ní doba 14 dnů od poslední dávky vakcíny.

Děkujeme, že nám pomůžete, aby akce mohla proběhnout bezpečně a přinesla nám všem první adventní radost!

Společné rozsvícení vánočního stromu ani Vánoční veselí v zámecké kočárovně letos neproběhne. O to větší nabídku stánků Vám ale přineseme. Letošní novinkou trhů, která nadchne děti, budou i živá zvířátka v ohradě a také nová schránka Ježíškovy pošty slavnostně nasvícená. A určitě stojí za to navštívit vánoční výstavy na zámku. Těšíme se na Vás! 

Plakát k akci Adventní trhy na Chvalské tvrzi

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
SLADKÉ VÁNOCE
na Chvalském zámku


26. 11. 2022 - 8. 1. 2023
denně od 9 do 18 hodin
24. prosince: otevřeno 14,00 – 16,00 hod., 25. a 26. prosince: zavřeno, 27. – 30. prosince: otevřeno 9,00 – 18,00 hod.,
31. prosince a 1. ledna: zavřeno
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...