OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
ČARODĚJNICE 2021 – bylo, nebylo. Těšme se na to, co bude!
Začíná:
23.4.2021
Končí:
23.5.2021

Největší počernická událost roku si v roce 2019 připsala na své konto již 30. ročník své historie! Pandemická situace zatím nepřeje akcím, na nichž bychom se mohli společně potkávat a slavit v takovém počtu. Alespoň si tedy připomeňme, jak šel čas s tímto kulturním svátkem díky fotogalerii na Chvalské tvrzi. Najdete ji po celý měsíc ve venkovním prostoru v blízkosti tradičního ohniště. Na každého, kdo se na některé z „historických“ fotografií najde, čeká povzbudivá odměna. A kdo si bude chtít pořídit fotografii aktuální a třeba i soutěžit o top čarodějnické foto na zámeckém facebooku, může k tomu využít stylizované zákoutí. Vlastní maskovací aranžmá bude pro úspěch v soutěži velkou výhodou. 

Upozorňujeme, že v den tradičních čarodějnic, v odpoledních hodinách, se v prostorách Chvalské tvrze mohou objevit i osoby vzezření podivného, netřeba však přivolávat pořádkové služby. 

A ani na děti se v souvislosti s posledním dubnem nezapomnělo: v termínu od 23. 4. do 2. 5. jsou zvány rodinným a komunitním centrem Mumraj k tematické venkovní hře napříč Počernicemi s názvem „Čarodějnická škola s Jaruškou“.                        

Součástí fotogalerie na Chvalské tvrzi bude i přehled kulturních akcí, připravovaných do konce roku 2021 organizátory z celé hornopočernické komunity. A to by mohlo být povzbuzením úplně pro všechny. Něco se chystá a je na co se těšit!

Děkujeme za spolupráci MČ Praha 20, spolku Molechet a spolku Mumraj. Na všechny další tradiční spolupracovníky akce Čarodějnice z řad škol, volnočasových zařízení i spolků se těšíme, až budeme tuto akci připravovat opět ve velkém.

Plakát k akci Čarodějnice 2021

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
LEONARDO – cesta do tvořivé mysli renesančního génia Leonarda da Vinci - interaktivní výstava pro děti i dospělé.
Prodlouženo s konečnou platností - do 30. 5. 2021 - denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...