OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
ČARODĚJNICE na Chvalské tvrzi: EWA FARNA, Děda Mládek Illegal Band a kapela pro děti Nedloubej se v nose
Začíná:
30.4.2018 14:00
Končí:
30.4.2018 22:00

Chvalský zámek a MČ Praha 20 pořádají již 29. ročník hornopočernických Čarodějnic na Chvalské tvrzi, které se konají v pondělí 30. dubna od 14 do 22 hod. Při letošních Čarodějnicích navíc oslavíme kulatých 10 let od otevření Chvalského zámku pro veřejnost. Je tedy co oslavovat a na co se těšit, protože letošní Čarodějnice slibují skvělý program pro všechny generace!

V odpoledním programu od 14 hod. uvidíte hudební, taneční i sportovní vystoupení dětí z počernických volnočasových organizací a škol: DDM, ZUŠ, TJ Sokol a SHM Klub Praha – Počernice.  Zdarma bude otevřen salon pro děti s malováním na obličej, hair-stylingem a líčením pro maminky a také herní koutek, který pro děti chystá spolek Molechet a centrum MUMRAJ. Kolem 15. hod. dětem zahraje a zazpívá  veselá parta herců z Divadla rozmanitosti z Mostu – kapela s originálním názvem NEDLOUBEJ SE V NOSE. Těšit se můžete také na vystoupení nové rockové kapely GOOD FAIHT z naší počernické Základní umělecké školy. Nebudou chybět hry a kouzlení na pódiu s Kamilem Burdou, moderátorem hlavního programu pak bude Václav Žmolík.

POZOR, přibližně v 17:30 vybereme nejhezčí dětskou čarodějnici! Po celý den můžete navštívit kolotoče a další pouťové atrakce a také se občerstvit u stánků, které budou nabízet dostatek jídla i pití všeho druhu.

Večerní program od 18,30 hodin otevře vystoupení legendární kapely Děda Mládek Illegal Band, která letos oslaví 20 let. Hvězdou večera pak bude mladá talentovaná zpěvačka EWA FARNA. Nebude chybět malý i velký oheň, opékání buřtů a krásný závěrečný ohňostroj. Je na co se těšit!

Vstupné 60 Kč, děti do 120 cm zdarma. 

HLAVNÍM  PARTNEREM  akce je společnost D&D REALITY NORD, s.r.o.

Další partneři akce: 

Dobrá agentura s. r. o., Nivasaža Trade s. r. o., A-CT servis s. r. o., Coca-Cola HBC, MojeParty.cz, POPE servis s. r. o., JÍME LĚPE s. r. o.

Děkujeme!

Čarodějnice 2018 Chvalský zámek

 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2 je po 6 letech opět k vidění v Praze, a my jsme rádi, že právě u nás, na Chvalském zámku.

Sklepení zámku se proměnilo v kouzelnou zahradu i se všemi jejími obyvateli. Čeká vás spousta humoru, krásy, nových technologií a nesčetných herních prvků. V Zahradě ztratíte pojem o čase a užijete si spoustu legrace!

1.6. 2024 - 19.1.2025
denně od 9 do 18 hodin


Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18.11.2023 - 18.8.2024
denně od 9 do 18 hodin

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...