OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Chvála pečení aneb Jak se peče v Horních Počernicích – soutěž pro amatérské pekaře vánočního cukroví s finančními cenami
Začíná:
13.11.2017 08:00
Končí:
20.12.2017 18:00
Chvalský zámek vyhlašuje sedmý ročník soutěže Chvála pečení aneb jak se peče v Horních Počernicích. Akce se koná za podpory MČ Praha 20 a pod záštitou Pekařství Moravec. Podmínky soutěže: Zúčastnit se může každý amatérský pekař, který je příznivcem Horních Počernic. Soutěží se ve dvou kategoriích: O nejchutnější cukroví a O nejkrásnější cukroví. Soutěžící připraví kolekci složenou minimálně ze 3 druhů cukroví v minimálním celkovém počtu 20 ks. Můžete se zúčastnit v obou kategoriích, nebo jen v jedné, to je na vás. Druhy cukroví záleží čistě na vás.

Co se hodnotí? Dojem kolekce, chuť, originalita a nápaditost.
 
Ocenění: v každé kategorii budou POPRVÉ V HISTORII SOUTĚŽE vylosováni 3 výherci, kteří získají nabité karty do Horbnachu:
1. místo: 2000 Kč
2. místo 1500 Kč
3. místo 1000 Kč
 
V komisi zasednou: radní a zastupitelé za MČ Praha 20.Čestní hosté: starostka Hana Moravcová, Bohumil Moravec za Pekařství Moravec.
 
Přihlášky do soutěže: do 17. 12. 2017 na recepci Chvalského zámku osobně, telefonicky 281 860 130 nebo e-mailem
infocentrum@chvalskyzamek.cz
 
Příjem pečiva: od soboty 16. 12. od 9 hod., po celý víkend (9-17 hod.) do úterý 19. 12. 2017 do 17 hod., recepce Chvalského zámku. Cukroví nemusíte aranžovat, neboť aby byly stejné podmínky, bude cukroví umístěno na bílé talíře a označeno čísly.
 
Slavnostní vyhlášení: ve středu 20. 12. v 18 hodin v obřadní síni Chvalského zámku – všichni jste zváni.
 
Pozor – každý účastník soutěže dostane krásně vypečenou vánočku od Pekařství Moravec. Neváhejte a zúčastněte se sedmého ročníku oblíbené soutěže, která nám prozradí, jak se peče v Horních Počernicích.
 
Alexandra Kohoutová, ředitelka Chvalského zámku
<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...