KDE JSME
Kde jsme?
Obrázky ze zámku
Get the Flash Player to see the slideshow.
Událost:
Chvála pečení aneb Jak se peče v Horních Počernicích – soutěž pro amatérské pekaře vánočního cukroví s finančními cenami
Začíná:
13.11.2017 08:00
Končí:
20.12.2017 18:00
Chvalský zámek vyhlašuje sedmý ročník soutěže Chvála pečení aneb jak se peče v Horních Počernicích. Akce se koná za podpory MČ Praha 20 a pod záštitou Pekařství Moravec. Podmínky soutěže: Zúčastnit se může každý amatérský pekař, který je příznivcem Horních Počernic. Soutěží se ve dvou kategoriích: O nejchutnější cukroví a O nejkrásnější cukroví. Soutěžící připraví kolekci složenou minimálně ze 3 druhů cukroví v minimálním celkovém počtu 20 ks. Můžete se zúčastnit v obou kategoriích, nebo jen v jedné, to je na vás. Druhy cukroví záleží čistě na vás.

Co se hodnotí? Dojem kolekce, chuť, originalita a nápaditost.
 
Ocenění: v každé kategorii budou POPRVÉ V HISTORII SOUTĚŽE vylosováni 3 výherci, kteří získají nabité karty do Horbnachu:
1. místo: 2000 Kč
2. místo 1500 Kč
3. místo 1000 Kč
 
V komisi zasednou: radní a zastupitelé za MČ Praha 20.Čestní hosté: starostka Hana Moravcová, Bohumil Moravec za Pekařství Moravec.
 
Přihlášky do soutěže: do 17. 12. 2017 na recepci Chvalského zámku osobně, telefonicky 281 860 130 nebo e-mailem
infocentrum@chvalskyzamek.cz
 
Příjem pečiva: od soboty 16. 12. od 9 hod., po celý víkend (9-17 hod.) do úterý 19. 12. 2017 do 17 hod., recepce Chvalského zámku. Cukroví nemusíte aranžovat, neboť aby byly stejné podmínky, bude cukroví umístěno na bílé talíře a označeno čísly.
 
Slavnostní vyhlášení: ve středu 20. 12. v 18 hodin v obřadní síni Chvalského zámku – všichni jste zváni.
 
Pozor – každý účastník soutěže dostane krásně vypečenou vánočku od Pekařství Moravec. Neváhejte a zúčastněte se sedmého ročníku oblíbené soutěže, která nám prozradí, jak se peče v Horních Počernicích.
 
Alexandra Kohoutová, ředitelka Chvalského zámku
<<< Zpět
Pozvánka
Mimořádná interaktivní a retrospektivní výstava Jiří Brdečka 100 let - Od Limonádového Joa k zázrakům animace probíhá od 16. 12. 2017 do 1. 4. 2018, denně od 9 do 17 hod., ve všech výstavních prostorách Chvalského zámku.

Výstava je věnovaná jedné z nejvýraznějších osobností českého filmu Jiřímu Brdečkovi, mj. autorovi či spolutvůrci scénářů ke snímkům Limonádový Joe, Adéla ještě nevečeřela, Tajemství hradu v Karpatech nebo Císařův pekař a Pekařův císař. Poznáte všechny aspekty jeho díla, ale čeká vás i přestřelka kovbojů v Saloonu, záhadná Sirael v podzemí, výjevy z Tajemného hradu v Karpatech atd. Nenechte si ujít vtipné a zábavné doprovodné akce s Limonádovým Joem, Tornádo Lou či hrabětem Toloko z Tölökö atd.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...