OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku
Začíná:
1.6.2021
Končí:
30.6.2022

Vážení rodiče,

bude mít vaše dítě narozeniny, svátek, výročí či čekáte pěkné vysvědčení? Rádi byste uspořádali oslavu, která opravdu stojí za to, nechcete s ní mít žádnou práci a rádi byste, aby byla opravdu zábavná a veselá? Pomůžeme vám. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, věku i počtu dětí. Nejlepší dětská oslava je ta jinde než doma – a nejlépe na Chvalském zámku!

Při dětské oslavě se dětem věnuje, hraje si s nimi, provází je zámkem a hraje hry jedna z postav ze zámecké družiny (princezna Koloběžka I., Šípková Růženka, Meluzínka, víla Ohnivka, Popelka, hodná čarodějnice, Bludný rytíř atd.). Určitě nás kontaktujte telefonicky, abychom se konkrétně domluvili a udělali vám nabídku na míru. Délka oslavy je počítána na 2 hodiny, konec max. do 17 hod. (do 18 hod. pouze po dohodě). Dětské oslavy zařizuje RECEPCE Chvalského zámku, tel. 281 860 130, e-mail infocentrum@chvalskyzamek.cz

Zámecká oslava zahrnuje:

moderátora oslavy, pronájem velkého sálu, slavnostní výzdobu sálu + slavnostní tabuli, drobné odměny a dárečky pro pozvané děti, dárek pro oslavence, mini občerstvení (džus, voda, sušenky, chipsy, dětský šampus), je možné přinést si vlastní jídlo a dort. Tato základní oslava je pro 10 dětí včetně oslavence a stojí 3 000 Kč vč. DPH (vše výše uvedené).

Jako moderátora narozeninové oslavy si vyberte některou z našich pohádkových postav: PRINCEZNA KOLOBĚŽKA I., MELUZÍNKA, VÍLA OHNIVKA, ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA, POPELKA, zámecká ČARODĚJNICE, BLUDNÝ RYTÍŘ

V případě vašeho zájmu kontaktujte RECEPCI Chvalského zámku na tel. 281 860 130 nebo e-mailu infocentrum@chvalskyzamek.cz

Pozor, výběr našich pohádkových postav závisí i na jejich časových možnostech, rezervujte oslavu s programem v dostatečném časovém předstihu.

Všeobecné podmínky:

1. Maximální počet dětí je 10 dětí vč. oslavence. V případě vašeho zájmu o větší zámeckou oslavu (více dětí než 10), je nutné přiobjednat druhou pohádkovou postavu (+ 700 Kč) a připlatit příspěvek za děti navíc, 180 Kč / dítě.

2. Zámecká dětská oslava je koncipována pouze pro děti bez doprovodu dospělých (děti předáte a vyzvednete dle dohody s recepcí).

3. Ukončení zámecké dětské oslavy by mělo být do 17 hod. V případě překročení této hodiny, je možné nejdelší maximální možné ukončení v 18:30 hod. Příplatek za překročení zavírací doby zámku je 1 000 Kč.

Platební podmínky:

1. Oslavu je třeba rezervovat co nejdříve, nejpozději však 3 týdny před plánovaným datem oslavy. Doporučujeme včasnou rezervaci.

2. Celou částku za oslavu je třeba zaplatit nejpozději 3 dny před plánovaným datem oslavy, a to osobně v hotovosti v recepci Chvalského zámku (pozor, nepřijímáme platební karty) nebo převodem na účet č. 107-1448810217/0100 u KB.

3. Rezervovanou oslavu lze zrušit nebo přeložit na jiný termín nejpozději 3 dny před plánovaným datem.

4. Případné změny v počtu narozeninových hostů je nutné nahlásit nejméně 3 dny před objednaným termínem oslavy.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
MYŠI PATŘÍ DO NEBE a také na Chvalský zámek

Unikátní výstava k filmu

Od 22. 1. 2022 do 15. 5. 2022 - denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...