OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 90 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 60 Kč.
Rodinné vstupné
činí 250 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku – v době letních prázdnin neprobíhají
Začíná:
1.3.2021
Končí:
30.12.2022

Vážení rodiče,

bude mít vaše dítě narozeniny, svátek, výročí či čekáte pěkné vysvědčení? Rádi byste uspořádali oslavu, která opravdu stojí za to? Raději byste ji ale svěřili někomu jinému? Pomůžeme vám. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, věku i počtu dětí. 

Při dětské oslavě se dětem věnuje, hraje si s nimi, provází je zámkem jedna z postav ze zámecké družiny (princezna Koloběžka I., Šípková Růženka, Meluzínka, víla Ohnivka, Popelka, hodná čarodějnice, Bludný rytíř atd.). Určitě nás kontaktujte telefonicky, abychom se konkrétně domluvili a udělali vám nabídku na míru. Délka oslavy je počítána na 2 hodiny, konec max. do 17 hod. (do 18 hod. pouze po dohodě). Dětské oslavy zařizuje RECEPCE Chvalského zámku, tel. 281 860 130, e-mail infocentrum@chvalskyzamek.cz

Zámecká oslava zahrnuje:

pohádkovou postavu jako moderátora oslavy, pronájem velkého sálu, slavnostní výzdobu sálu + slavnostní tabuli, drobné odměny a dárečky pro pozvané děti, dárek pro oslavence, mini občerstvení (džus, voda, sušenky, chipsy, dětský šampus), je možné přinést si vlastní jídlo a dort. Tato základní oslava je pro 10 dětí včetně oslavence a stojí 3 500 Kč vč. DPH (vše výše uvedené).

Jako moderátora narozeninové oslavy si vyberte některou z našich pohádkových postav: PRINCEZNA KOLOBĚŽKA I., MELUZÍNKA, VÍLA OHNIVKA, ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA, POPELKA, zámecká ČARODĚJNICE, BLUDNÝ RYTÍŘ

V případě vašeho zájmu kontaktujte RECEPCI Chvalského zámku na tel. 281 860 130 nebo e-mailu infocentrum@chvalskyzamek.cz. Oslavy narozenin nabízíme opět až od měsíce dubna 2022.

Pozor, výběr našich pohádkových postav závisí i na jejich časových možnostech, rezervujte oslavu s programem v dostatečném časovém předstihu. 

Všeobecné podmínky:

1. Maximální počet dětí je 10 dětí vč. oslavence. V případě vašeho zájmu o větší zámeckou oslavu (více dětí než 10), je nutné přiobjednat druhou pohádkovou postavu (+ 800 Kč) a připlatit příspěvek za děti navíc, 200 Kč / dítě.

2. Zámecká dětská oslava je koncipována pouze pro děti bez doprovodu dospělých (děti předáte a vyzvednete dle dohody s recepcí).

3. Ukončení zámecké dětské oslavy by mělo být do 17 hod. V případě překročení této hodiny, je možné nejdelší maximální možné ukončení v 18:30 hod. Příplatek za překročení zavírací doby zámku je 1 000 Kč.

Platební podmínky:

1. Oslavu je třeba rezervovat co nejdříve, nejpozději však 3 týdny před plánovaným datem oslavy. Doporučujeme včasnou rezervaci.

2. Celou částku za oslavu je třeba zaplatit nejpozději 3 dny před plánovaným datem oslavy, a to osobně v hotovosti v recepci Chvalského zámku (pozor, nepřijímáme platební karty) nebo převodem na účet č. 107-1448810217/0100 u KB.

3. Rezervovanou oslavu lze zrušit nebo přeložit na jiný termín nejpozději 3 dny před plánovaným datem.

4. Případné změny v počtu narozeninových hostů je nutné nahlásit nejméně 3 dny před objednaným termínem oslavy.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
EGYPT – dar Nilu
a interaktivní herna pro děti
Za pokladem ztraceného města

27. 8. - 20. 11. 2022
denně od 9 do 18 hodin
(zavřeno pouze 24. a 25. 10.)
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...