OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku
Začíná:
1.9.2019
Končí:
31.12.2020

Vážení rodiče,

bude mít vaše dítě narozeniny, svátek, výročí či čekáte pěkné vysvědčení? Rádi byste uspořádali oslavu, která opravdu stojí za to, nechcete s ní mít žádnou práci a rádi byste, aby byla opravdu zábavná a veselá? Pomůžeme vám. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, věku i počtu dětí. Nejlepší dětská oslava je ta jinde než doma – a nejlépe na Chvalském zámku!

Při dětské oslavě se dětem věnuje, hraje si s nimi, provází je zámkem a hraje hry jedna z postav ze zámecké družiny (princezna Koloběžka I., Šípková Růženka, Meluzínka, víla Ohnivka, Popelka, hodná čarodějnice, Bludný rytíř atd.). Určitě nás kontaktujte telefonicky, abychom se konkrétně domluvili a udělali vám nabídku na míru. Délka oslavy je počítána na 2 hodiny, konec max. do 17 hod. (do 18 hod. pouze po dohodě). Dětské oslavy zařizuje RECEPCE Chvalského zámku, tel. 281 860 130, e-mail infocentrum@chvalskyzamek.cz

Zámecká oslava zahrnuje:

pronájem velkého sálu, slavnostní výzdobu sálu + slavnostní tabule, drobné odměny a dárečky pro pozvané děti, dárek pro oslavence, mini občerstvení (džus, voda, sušenky, chipsy, dětský šampus), je možné přinést si vlastní jídlo a dort. Tato základní oslava je pro 10 dětí včetně oslavence a stojí 3 000 Kč vč. DPH (vše výše uvedené).

Jako moderátora narozeninové oslavy si vyberte některou z našich pohádkových postav:

  • PRINCEZNA KOLOBĚŽKA I., MELUZÍNKA, VÍLA OHNIVKA, ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA, POPELKA, HODNÁ ČARODĚJNICE, BLUDNÝ RYTÍŘ

V případě vašeho zájmu kontaktujte RECEPCI Chvalského zámku na tel. 281 860 130 nebo e-mailu infocentrum@chvalskyzamek.cz

Pozor, výběr našich pohádkových postav závisí i na jejich časových možnostech, rezervujte oslavu s programem v dostatečném časovém předstihu.

Všeobecné podmínky:

1. Maximální počet dětí je 10 dětí vč. oslavence. V případě vašeho zájmu o větší zámeckou oslavu (více dětí než 10), je nutné přiobjednat druhou pohádkovou postavu + připlatit příspěvek za děti navíc, 180 Kč / dítě.

2. Zámecká dětská oslava je koncipována pouze pro děti bez doprovodu dospělých (děti předáte a vyzvednete dle dohody s recepcí).

3. Ukončení zámecké dětské oslavy by mělo být do 17 hod. V případě překročení této hodiny, je možné nejdelší maximální možné ukončení v 18:30 hod. Příplatek za překročení zavírací doby zámku je 1 000 Kč.

4. V případě zájmu o profesionální fotografie z oslavy je možné přiobjednat fotografa. Cena za 30 až 50 fotografií z celé doby oslavy v tiskové kvalitě je 1 000 Kč.

Platební podmínky:

1. Oslavu je třeba rezervovat co nejdříve, nejpozději 14 dní před plánovaným datem oslavy. Doporučujeme včasnou rezervaci.

2. Celou částku za oslavu je třeba zaplatit nejpozději 3 dny před plánovaným datem oslavy, a to osobně v hotovosti v recepci Chvalského zámku (pozor, nepřijímáme platební karty) nebo převodem na účet č. 107-1448810217/0100 u KB.

3. Rezervovanou oslavu lze zrušit nebo přeložit na jiný termín nejpozději 3 dny před plánovaným datem.

4. Případné změny v počtu narozeninových hostů je nutné nahlásit nejméně 3 dny před objednaným termínem oslavy.

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...