OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Dinosauři na Chvalském zámku aneb Zázraky a proměny života na planetě Zemi
Začíná:
22.3.2012
Končí:
30.5.2012

Zveme vás na ojedinělou výstavu malířky a ilustrátorky Inky Delevové. Zajímá vás, jak vlastně  vznikl život na planetě Zemi?

Nechcete studovat encyklopedie, ale rádi byste viděli vše přehledně na obrazech a maketách? A co vy děti, zajímal by vás živý krokodýlek, 
kajmánek trpasličí, který bude bydlet v teráriu umístěném přímo na zámku? 

Malířka a spisovatelka Inka Delevová, autorka knihy o evoluci živočišných a rostlinných druhů na naší planetě, představí na rozsáhlé výstavě své ilustrace, obrazy a modely pravěkých i současných rostlin a živočichů, od drobných organismů až po člověka. Ucelená výstava je doplněna doprovodnými texty a je určena široké veřejnosti bez ohraničení věku, jednotlivcům, rodinám a školám,  kterým pomůže zajímavými názornými materiály doplnit výuku dějin a biologie. V rámci výstavy se  návštěvníci mohou zúčastnit různých besed, soutěží a zábavných akcí.

Určitě se přijďte podívat na slavnostní zahájení výstavy za účasti autorky s doprovodným programem v sobotu 24. března od 15 hod. Čeká vás slavnostní otevření výstavy autorkou, zahájení výtvarné soutěže O nejhezčího dinosaura, hudební program pro děti (písničky Pavla Půty a Andyho Seidla), malířská dílna s Inkou Delevovou – malování dinosaurů.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Rychlé šípy a tajemství Stínadel na Chvalském zámku

Výstava s doprovodným programem, která vznikla přímo pro prostory Chvalského zámku a jeho tajemného sklepení, představí fenomén české komiksové tvorby a ilustrace Rychlé šípy Jaroslava Foglara.

24. 6. - 5. 11. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...