OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Dinosauři na Chvalském zámku aneb Zázraky a proměny života na planetě Zemi
Začíná:
22.3.2012
Končí:
30.5.2012

Zveme vás na ojedinělou výstavu malířky a ilustrátorky Inky Delevové. Zajímá vás, jak vlastně  vznikl život na planetě Zemi?

Nechcete studovat encyklopedie, ale rádi byste viděli vše přehledně na obrazech a maketách? A co vy děti, zajímal by vás živý krokodýlek, 
kajmánek trpasličí, který bude bydlet v teráriu umístěném přímo na zámku? 

Malířka a spisovatelka Inka Delevová, autorka knihy o evoluci živočišných a rostlinných druhů na naší planetě, představí na rozsáhlé výstavě své ilustrace, obrazy a modely pravěkých i současných rostlin a živočichů, od drobných organismů až po člověka. Ucelená výstava je doplněna doprovodnými texty a je určena široké veřejnosti bez ohraničení věku, jednotlivcům, rodinám a školám,  kterým pomůže zajímavými názornými materiály doplnit výuku dějin a biologie. V rámci výstavy se  návštěvníci mohou zúčastnit různých besed, soutěží a zábavných akcí.

Určitě se přijďte podívat na slavnostní zahájení výstavy za účasti autorky s doprovodným programem v sobotu 24. března od 15 hod. Čeká vás slavnostní otevření výstavy autorkou, zahájení výtvarné soutěže O nejhezčího dinosaura, hudební program pro děti (písničky Pavla Půty a Andyho Seidla), malířská dílna s Inkou Delevovou – malování dinosaurů.

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...