OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Fotografická soutěž: Horní Počernice – žijeme tu spolu
Začíná:
4.10.2022
Končí:
14.5.2023

Vážení účastníci tradičních fotografických soutěží, zveme vás k dalšímu ročníku počernického fotoklání a věříme, že téma soutěže nabídne dostatek prostoru pro zachycení života v naší městské části. Života, který se ukrývá v malebných zákoutích, na místech, kde se společně potkáváme a prožíváme hezké chvíle či v detailech, které jsou pro Horní Počernice typické. Důležitou podmínkou jednotlivých snímků a zásadním kritériem pro hodnotící komisi zůstává, aby z fotografie bylo zřejmé, že je pořízena v Horních Počernicích.

Zúčastnit se může každý občan či příznivec Horních Počernic od 13 do 100 let. Výherci získají nabité dárkové karty do obchodního centra Černý Most. Uzávěrka pro příjem fotografií je 14. května 2023. V komisi, která vybere nejlepší snímky, zasednou i profesionální fotografové.

Velikost fotografií: min. 1 MB, max. 5 MB, v minimálním rozlišení 300 Dpi. Jeden autor může zaslat maximálně 15 fotografií.

Fotografie, prosím, zasílejte ve formě odkazu ke stažení snímku přes úložný informační systém (např. uschovna.cz, leteckaposta.cz apod.) na adresu: klara.tokolyova@chvalskyzamek.cz nebo přineste na CD/DVD (příp. na flash disku) na recepci Chvalského zámku. Více na www.chvalskyzamek.cz v sekci Akce.

Formát fotografií: např. jpeg, jpg, tif, raw. Velikost fotografií: min. 1 MB, max. 5 MB, v minimálním rozlišení 300 Dpi.

K fotografiím, prosím, uveďte: – odkaz ke stažení fotografie – název fotografie – jméno a příjmení autora – adresu – kontaktní telefon a e-mail. Jeden autor může zaslat maximálně 15 fotografií.

Účastník soutěže souhlasí s tím, že osobní údaje budou využity výhradně za účelem organizace fotografické soutěže: Horní Počernice – žijeme tu spolu (kontakt s účastníky, zveřejnění vítězných fotografií s uvedením jmen autorů na webových i FB stránkách Chvalského zámku, v Hornopočernickém zpravodaji a webových a FB stránkách městské části Praha 20 a v  Hornopočernickém stolním kalendáři na rok 2024) a nebudou využity ani sdíleny jinak, než za tímto účelem. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovávány pouze po dobu od 5. 10. 2022 do 31. 12. 2024. Informace o zpracování osobních údajů Chvalským zámkem jsou uvedeny na adrese www.chvalskyzamek.cz/gdpr/ (odkaz na Informační memorandum).

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
IMAGINÁRIUM Divadla bratří Formanů a jejich přátel

21. 1. - 11. 6. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...