OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
MgA. Anna Plešmídová – Dva světy
Začíná:
4.4.2017
Končí:
8.5.2017

Výstava Anny Plešmídové je o propojení dětského světa a světa dospělého člověka probíhá od 4. 4. do 8. 5. 2017, denně od 9 do 17 hod., v galerii Chvalského zámku. Slavnostní zahájení je připraveno na 6. dubna od 18 hod.

Malá dcera Maja vtáhla svojí maminku, realistickou malířku, do svého světa a probudila v ní barvy a obrazy, o kterých dosud netušila. Výstava se skládá ze souboru pastelových kreseb, plných čistých a zářivých barev, které tvořily dcera a maminka společně a z kreseb, které kreslily každá sama. Budou vystaveny i tři kresby, které byly vybrány na výstavu britské The Pastel Society v Mall Galleries v Londýně. Anna Plešmídová je absolventka Akademie výtvarných umění v Praze. Studovala v ateliéru klasické malby prof. Zdeňka Berana, v ateliéru figurálního sochařství prof. Jana Hendrycha, Akademii absolvovala v ateliéru restaurování malířských děl prof. Karla Strettiho.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Rychlé šípy a tajemství Stínadel na Chvalském zámku

Výstava s doprovodným programem, která vznikla přímo pro prostory Chvalského zámku a jeho tajemného sklepení, představí fenomén české komiksové tvorby a ilustrace Rychlé šípy Jaroslava Foglara.

24. 6. - 5. 11. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...