OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
POČERNICKÁ SVĚTÝLKA aneb tajemným chvalským podskalím
Začíná:
13.11.2022 17:00
Končí:
13.11.2022 19:00

Srdečně zveme v neděli 13. listopadu na další ročník oblíbených Počernických světýlek. Akce proběhne formou individuálních procházek v obvyklém čase mezi 17. až 19. hodinou a slibuje tajemná zastavení s tradičními českými pohádkami. Stačí přijít kdykoli v čase mezi 17.00 až 18.30 hod. k ohništi Na Chvalské tvrzi, kde obdržíte další instrukce. Délka trasy je cca 30 minut. 

Nezapomeňte na lucerničky a lampióny! Děti čeká malé občerstvení zdarma (domácí buchty od českých i ukrajinských sousedů z Horních Počernic + čaj), dospěláky pak teplé občerstvení za drobný peníz ve prospěch SKP HOPO a místních skautů na jejich novou klubovnu. V nabídce bude i tradiční boršč, který v listopadovém večeru zahřeje. Nestihnete-li pořídit lampión předem, nezoufejte, ve stánku skautů můžete zakoupit lucerničky ručně vyráběné!

Akci pro vás připravují: Skauti, Chvalský zámek, ZŠ Stoliňská, Spolek Molechet, MUMRAJ, DDM Horní Počernice, SKP HOPO, Divadlo Horní Počernice, Sbor dobrovolných hasičů Praha – Chvaly a skřetí klan RakTaarbami.

 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Rychlé šípy a tajemství Stínadel na Chvalském zámku

Výstava s doprovodným programem, která vznikla přímo pro prostory Chvalského zámku a jeho tajemného sklepení, představí fenomén české komiksové tvorby a ilustrace Rychlé šípy Jaroslava Foglara.

24. 6. - 5. 11. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...