OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Prodejní výstava obrazů Táni Macholdové a Radovana Paucha „Interference“
Začíná:
29.4.2013
Končí:
2.6.2013

Prodejní výstava regionálních autorů z Klánovic a Horních Počernic v galerii Chvalského zámku představuje obrazy z posledního období jejich tvorby.  Název výstavy Interference vystihuje průnik stylů a témat obou autorů v jednom prostoru.

Táňa Macholdová:

Zabývá se kresbou, malbou a grafikou, prostorovými instalacemi a objekty, které můžete vidět několikrát ročně na výstavách u nás i v zahraničí a v poslední době i na aukcích.

Studovala Výtvarnou školu V. Hollara a scénografii na DAMU v Praze. Podílela se na několika filmových a divadelních projektech.

Kromě obrazů a objektů navrhuje také interiéry soukromých a firemních prostorů. Své nápady ráda realizuje také u výtvarných řešení škol, dětských nemocničních oddělení a stacionářů pro postižené a nemocné děti.

Své zkušenosti předává dál v podobě výtvarných kurzů – vede již 11 let Výtvarnou dílnu v Praze 9 – Klánovicích pro děti od 3 – 18 let a dospělé.

Radovan Pauch:

Radovan se narodil 21.3.1967 v Ústí nad Labem. Od začátku 90.let žije a tvoří v Horních Počernicích.

Výtvarně se vzdělával v ateliéru ak.sochaře Vláda Jurkoviče, ak.malíře Vlastimila Šika(kresba) a ak.sochaře Josefa Sejka. Pracuje převážně s přírodními materiály, s hlínou, dřevem.

Jeho tvorba je součástí několika soukromých sbírek.

 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2 je po 6 letech opět k vidění v Praze, a my jsme rádi, že právě u nás, na Chvalském zámku.

Sklepení zámku se proměnilo v kouzelnou zahradu i se všemi jejími obyvateli. Čeká vás spousta humoru, krásy, nových technologií a nesčetných herních prvků. V Zahradě ztratíte pojem o čase a užijete si spoustu legrace!

1.6. 2024 - 19.1.2025
denně od 9 do 18 hodin


Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18.11.2023 - 18.8.2024
denně od 9 do 18 hodin

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...