OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Soutěž „O kouzelný plamínek víly Ohnivky“
Začíná:
1.8.2023 09:00
Končí:
31.12.2023 18:00

íla Ohnivka je malá, nezbedná víla, která se odpradávna skrývá na Chvalském zámku. Odpradávna také zlobí a dělá vylomeniny. Na děti je však hodná a ráda si s nimi hraje na schovávanou.

Každý měsíc si pro děti připraví novou otázku, která se týká aktuálních dětských výstav nebo zámeckých prostor, a tu pak ukryje někde na zámku. Aby se otázka lépe hledala, zanechá Ohnivka pokaždé na místě ukrytí svůj oranžový plamínek. Nejmenší návštěvníci zámku si mohou na recepci vzít kupónek s aktuální soutěžní otázkou, na kterém budou dvě varianty odpovědi na otázku víly Ohnivky. Samotná otázka je však dobře schovaná někde v zámeckých sálech, chodbách, nebo možná ve sklepení… Dokážete najít oranžový plamínek spolu s otázkou? Správnou odpověď jistě zjistíte snadno, prohlédněte si pozorně naše výstavy a rozhodně už nebudete potřebovat další nápovědu!

Vyplněný kupónek odevzdejte po prohlídce na recepci do poštovní schránky, označené oranžovým plamínkem. Na konci měsíce vylosujeme ze správných odpovědí výherce, který získá hezkou odměnu a nové pozvání na zámek, tedy volnou vstupenku 1+1 na naši výstavu, nebo některou ze zámeckých akcí! 

Navíc každý výherce měsíčního losování bude zařazen do celoročního slosování o překvapení víly Ohnivky.

komiks-ohnivka-01b

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Rychlé šípy a tajemství Stínadel na Chvalském zámku

Výstava s doprovodným programem, která vznikla přímo pro prostory Chvalského zámku a jeho tajemného sklepení, představí fenomén české komiksové tvorby a ilustrace Rychlé šípy Jaroslava Foglara.

24. 6. - 5. 11. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...