OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
TŘETÍ ZA POLOVIC, SEDMÁ ZDARMA – tip pro letošní turistickou sezónu
Začíná:
1.6.2021
Končí:
31.10.2021

Chvalský zámek se letos v dubnu stal členem Asociace nestátních otevřených památek. V rámci této platformy a ve spolupráci s turistickým portálem Objevuj památky jsme se zapojili do prvního ročníku motivačního programu pro návštěvníky s názvem „Třetí za polovic, sedmá zdarma“.

Základním nástrojem motivačního programu je papírová hrací karta, do které se zaznamenávají razítka. Každá uskutečněná návštěva na kterékoli památce zařazené do programu znamená jedno razítko. Po získání dvou razítek bude návštěvníkovi v období od 1. 6. až do 31. 10. 2021 při návštěvě třetí památky, zapojené do programu, poskytnuta 50% sleva na vstupné. Po získání šesti razítek (ve stejném období) může účastník programu jednu památku zařazenou do programu navštívit zdarma. V letošním roce se zapojilo 65 památek, mezi nimiž najdete například brněnský Špilberk, zámek Karlova Koruna, hrad Kost, zámek Kroměříž, pevnost Josefov či méně známá ale neméně půvabná historická místa napříč naší zemí.

Na závěr sezony proběhne slosování o hodnotné ceny, kterého se může zúčastnit každý, kdo nasbírá všech sedm razítek. Půjde o pobyty na zámcích, volné vstupenky i věcné ceny. Bližší informace najdete zde

treti-za-polovic-260px

 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
POHÁDKOVÁ ZEMĚ Vítězslavy Klimtové - skřítci, strašidla a další pohádkové bytosti na Chvalském zámku
od 5. 6. do 21. 11. 2021 - denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...