OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
VELIKONOČNÍ STROM na Chvalské tvrzi
Začíná:
29.3.2021
Končí:
30.4.2021

Zámecké výstavy jsou ještě stále uzavřeny, a tak opět otevíráme galerii venkovní a zveme všechny malíře bez rozdílu věku do „plenéru“. Pojďme znovu rozzářit Chvalskou tvrz a vyzdobme ji velikonočně.

A jak? Přece tradičně – barevnými kraslicemi. Doma libovolnou technikou zdobená vyfouknutá vejce pak sami, kdykoli od pondělí 29. března, zavěste na velikonoční strom na Chvalské tvrzi. Budete-li potřebovat pomoc s instalací, či vám doma chybí provázek nebo stužka na zavěšení, nebojte se ozvat. Rádi pomůžeme.

Dočkáme-li se vlídného aprílového počasí, najdete velikonoční strom na Chvalské tvrzi až do konce dubna. Tedy kdykoli v průběhu měsíce lze stále zdobit. Autoři kraslic mohou připojit svá jména na cedulky, které budou k dispozici u velikonočního stromu spolu s nůžkami i provázkem.

Za inspiraci děkujeme městům Benešov, Rosice, Olomouc a dalším českým a moravským městům, která nás svým příkladem přiměla k založení hezké tradice i v Horních Počernicích.

Pro rady a pomoc s instalací kontaktujte prosím produkční Chvalského zámku Annu Herianovou na emailu: anna.herianova@chvalskyzamek.cz.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...