OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Vladimír Nosek: Na hranici světla
Začíná:
3.4.2023 09:00
Končí:
30.4.2023 18:00
Organizer:
Chvalský zámek
Telefon:
281 860 130
infocentrum@chvalskyzamek.cz
Pořádá:
Chvalský zámek
Adresa:
Czech Republic

Vladimír Nosek  (  1959 ) se v posledním desetiletí věnuje především klasické koláži v osobitém pojetí s nezaměnitelným rukopisem. Pracuje s geometrií a grafickým citem, které občas oživí surrealistickým prvkem nebo avantgardním motivem. Prvotně rozrůzněné koláže postupně vystřídaly ucelené soubory pevně svázané tématem i způsobem zpracování. Autor inklinuje k ryze abstraktnímu zobrazení s využitím různých  geometrických tvarů. Společným rysem zůstává grafická preciznost a ucelená kompozice, barevnou střídmost střídá  škála  barevných odstínů s využitím stříkaného akrylu. Právě spojení koláže  a akrylu   dává  kolážím nový rozměr, často zaměnitelný s grafickou technikou.

Výstava  představuje výběr  koláží z posledního období , zejména z cyklů pod názvy  A zase to jablko, Fragmenty,Modrá je dobrá, Red point, In Time a Na hranici světla  .

Vladimír Nosek žije v Jindřichově Hradci, je členem Asociace jihočeských výtvarníků, jeho tvorba je zastoupena v mnoha galeriích a soukromých sbírkách. Uspořádal více než 140 výstav, je držitel řady ocenění ( např cena Intersalonu 2021 ), účastní se rovněž i charitativních projektů a dobročinných aukcí.

In Time 2022 tisk

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Rychlé šípy a tajemství Stínadel na Chvalském zámku

Výstava s doprovodným programem, která vznikla přímo pro prostory Chvalského zámku a jeho tajemného sklepení, představí fenomén české komiksové tvorby a ilustrace Rychlé šípy Jaroslava Foglara.

24. 6. - 5. 11. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...