OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Výtvarná soutěž: Kouzelné dny prázdnin
Začíná:
12.9.2023 08:00
Končí:
29.12.2023 18:00

Chvalský zámek jako každý rok vyhlašuje novou výtvarnou soutěž pro děti a studenty, letos s názvem: Kouzelné dny prázdnin.

Zasněte se a nebo zavzpomínejte na nejzábavnější, nejmilejší či nejkouzelnější momenty, které jste o prázdninách prožili. Ale nemusí to být nutně zážitky z tohoto léta… Prostě zvěčněte vzpomínku, která vás nejvíce zahřeje u srdce. Zveme vás tedy do dalšího ročníku výtvarné soutěže a těšíme se na vaše obrázky, díky nimž budeme moci nahlédnout do vaší tvůrčí fantazie.

 Podmínky soutěže: Zúčastnit se mohou žáci mateřských, základních i středních škol, gymnázií a učilišť. Odborná porota vybere nejzajímavější výtvarné práce, které budou odměněny zajímavými cenami. Výtvarná díla budou vystavena v termínu od 21. ledna do 12. června 2023.

 Termín odevzdání: nejpozději do 29. prosince 2023 do 18.00 hodin na recepci Chvalského zámku Podrobnější informace na: www.chvalskyzamek.cz v sekci Akce nebo u produkční Jaroslavy Schmidtová na jaroslava.schmidtova@chvalskyzamek.cz.

Těšíme na všechny vaše výtvarné práce!

Patricia Krobová, ředitelka Chvalského zámku

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Rychlé šípy a tajemství Stínadel na Chvalském zámku

Výstava s doprovodným programem, která vznikla přímo pro prostory Chvalského zámku a jeho tajemného sklepení, představí fenomén české komiksové tvorby a ilustrace Rychlé šípy Jaroslava Foglara.

24. 6. - 5. 11. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...