OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.

MÁME ZAVŘENO

18.12.2020 - 22.1.2021

Z důvodu 5. stupně PES máme uzavřené nejenom vnitřní expozice, ale také interaktivní stezku Vánoční les se slaměným betlémem na zámeckém nádvoří. Zveme vás alespoň k prohlídce chvalských andělů s betlémem za okny Chvalského zámku, ze kterých se můžete těšit až do neděle 31. ledna 2021. Od 4. ledna navazujeme na podzimní online aktivity pro děti s výstavou LEONARDO a připravujeme Masopustní stezku Horními Počernicemi.

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu v roce 2020 a budeme se těšit na setkání v novém roce. Vyjednáváme mnohem delší prodloužení výstavy LEONARDO a připravujeme další krásné expozice. Je na co se těšit!

Služby informačního centra poskytujeme ve všední dny od 9 do 17 hodin pouze telefonicky na čísle 281 860 130 nebo prostřednictvím emailové adresy infocentrum@chvalskyzamek.cz. 

Příjem inzerce do Hornopočernického zpravodaje pouze elektronicky na adrese: infocentrum@chvalskyzamek.cz nebo po domluvě na telefonu 281 860 130.

PF 2021

Obrázek k uzavření zámku

ONLINE soutěž pro děti s LEONARDEM DA VINCI

4.1.2021 - 31.1.2021

Po dobu uzavření výstavních prostor jsme s našimi nejmenšími návštěvníky ve spojení prostřednictvím online soutěží s mistrem Leonardem. Navazujeme tak na jarní i podzimní online aktivity a každé pondělí zveřejňujeme na našich FB stránkách (https://www.facebook.com/chvalskyzamek/) novou hádanku, úkol nebo otázku. Děti mohou do konce týdne odpovědět prostřednictvím FB profilu či emailové adresy zákonného zástupce. Na začátku dalšího týdne pak vybereme dva výherce a odhalíme nový soutěžní úkol. Začínáme již v pondělí 4. ledna!

Foto k akci Online soutěž pro děti tentokrát s Leonardem da Vinci

HORNÍ POČERNICE černobílé

5.1.2021 - 16.5.2021

Vážení účastníci tradičních fotografických soutěží, máme pro vás výzvu roku. Pokuste se zachytit emoce a náladu Horních Počernic pomocí černobílé fotografie! Nejzajímavější fotografie vybrané komisí budou vystaveny v měsíci červenci 2021 ve formátu A3 v Kočárovně Chvalského zámku.

Foto k soutěži Horní Počernice černobílé

MASOPUSTNÍ TÝDEN aneb z Divadla až na Chvalský zámek

6.2.2021 - 16.2.2021

Letošní Masopustní průvod jsme pro vás připravovali na sobotu 13. února 2021. Je ale již zřejmé, že v tradiční podobě letos neproběhne. Přinášíme vám letošní novinku. V době od 6. do 16. února 2021 se můžete kdykoli sami projít trasou Masopustního průvodu – od Divadla Horní Počernice až na Chvalský zámek. Na trase vás čekají: fotografie z průvodů Horními Počernicemi z předešlých let, krátká povídání o historii tradice jako takové i té počernické, jednoduché úkoly a hádanky pro děti i sladké překvapení v samém závěru stezky. První stanoviště s mapou najdete od soboty 6. února u počernického divadla. Délka trasy 2, 5 kilometru. Dočasnou naučnou stezku pro vás připravili pořadatelé tradičního Masopustního průvodu: MČ Praha 20, Chvalský zámek, Molechet, Divadlo Horní Počernice, JUNÁK – český skaut, DDM Horní Počernice, MUMRAJ a restaurace Sezóna

Foto k akci Masopustní týden aneb z Divadla až na Chvalský zámek

Od 27. prosince 2020 až do odvolání z důvodu přechodu do 5. stupně PES uzavřeny vnitřní i venkovní expozice.

Ceník vstupného na výstavy do Chvalského zámku

ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
LEONARDO – cesta do tvořivé mysli renesančního génia Leonarda da Vinci - interaktivní výstava pro děti i dospělé.
Od 29. 8. do 31. 1. 2021 denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...