OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.

Srdečně Vás zveme na kulturní akce, které pořádá Chvalský zámek.

Akce pro děti: Pravidelné detektivní týdny či víkendy pro děti a jejich rodinné týmy („únikové“ hry pro děti s příběhy vážícími se k historii zámku), Pohádkové víkendy s princeznami, rytíři, vílami i skřítky (speciální komentované prohlídky) a další akce, při nichž se děti potkávají s pohádkovými či zámeckými postavami (Nocování na zámku s cestou za pokladem, Svatojánský bál pro rytíře i princezny, Tajemná noc, Strašidelná noc a další). V rámci doprovodných akcí k výstavám zapojujeme děti do výtvarných soutěží, nabízíme výtvarné dílny a vzdělávací programy pro školy i školky. 

Akce pro širokou veřejnost: Společenské, kulturní i tradiční akce (Čarodějnice, Živý betlém, Zavírání Vánoc), trhy (Svatoludmilská pouť, Adventní trhy), koncerty na nádvoří, výstavy moderního umění v galerii zámku, pronajímáme prostory pro firemní akce, konference a večírky. Na Chvalském zámku se konají akce MČ Praha 20, Zastupitelstva, zámecká posezení a vítání občánků.


Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku

1.3.2021 - 30.12.2022

Bude mít vaše dítě narozeniny, svátek, výročí či čekáte pěkné vysvědčení? Rádi byste uspořádali oslavu, která opravdu stojí za to? Pomůžeme vám. Objednejte si zámeckou oslavu, na které se dětem plně věnuje jedna z postav ze zámecké družiny.

Víla Ohnivka

Koncerty v roce 2022 – předprodej vstupenek již zahájen

1.2.2022 - 9.11.2022

Předprodej vstupenek na koncerty v roce 2022 již zahájen. Objednat si u nás můžete i dárkové balení vstupenek.

Foto k akci Koncerty v roce 2022

Prodloužený DETEKTIVNÍ TÝDEN na zámku aneb pátrej na vlastní pěst!

24.6.2022 - 3.7.2022

S novou výstavou přinášíme tradičně i nový detektivní příběh. Komu patří záhadná tvář, kterou při troše štěstí zahlédnete za zámeckým oknem? Tak na tuto otázku musíte při svém pátrání odpovědět vy, milí mladí detektivové!

Foto k akci Prodloužený detektivní týden na zámku aneb pátrej na vlastní pěst!

DVOŘÁKŮV FESTIVAL na Chvalském zámku – Česká smyčcová rockharmonie zahraje na zámeckém nádvoří

13.7.2022 19:00 - 13.7.2022 21:00

Po loňském úspěšném koncertu na zámeckém nádvoří je i letos Chvalský zámek součástí festivalového programu 66. ročníku Dvořákova festivalu, který proběhne v 6 českých krajích. Ve středu 13. července od 19 hodin se můžete těšit na netradiční repertoár pěti českých filharmoniků. Hudebníci sdružení v kvintetu nazvaném Česká smyčcová rockharmonie zahrají skladby nejznámějších rockových kapel v neotřelých aranžích – to vše na půvabném zámeckém nádvoří se skvělým vínem i stylovým občerstvením.

Logo Dvořákova festivalu

Prodloužený DETEKTIVNÍ TÝDEN na zámku aneb pátrej na vlastní pěst!

15.7.2022 - 24.7.2022

S výstavou Příští stanice: Chvalský zámek na vás čeká i nový detektivní příběh. Komu patří záhadná tvář, kterou při troše štěstí zahlédnete za zámeckým oknem? Tak na tuto otázku musíte při svém pátrání odpovědět vy, milí mladí detektivové! Přijďte k nám kdykoli o prázdninových detektivních dnech v čase mezi 9. a 17. hodinou a sami (spolu s rodiči nebo prarodiči) pátrejte a luštěte.

Foto k akci Prodloužený detektivní týden na zámku aneb pátrej na vlastní pěst!

LETNÍ POČERNICKÝ STREET FOOD FESTIVAL

31.7.2022 10:00 - 31.7.2022 20:00

V neděli 31. července zveme všechny příznivce dobrého jídla do venkovního areálu Chvalské tvrze na letní Počernický Street Food Festival. Přijďte ochutnat moderní i tradiční gastronomii a zažít, co je to street food!

Foto k akci letní Počernický STREET FOOD FESTIVAL

Prodloužený DETEKTIVNÍ TÝDEN na zámku aneb pátrej na vlastní pěst!

12.8.2022 - 21.8.2022

V měsíci srpnu máte poslední příležitost vyluštit historický detektivní příběh propojený s výstavou Příští stanice: Chvalský zámek. Komu patří záhadná tvář, kterou při troše štěstí zahlédnete za zámeckým oknem? Tak na tuto otázku musíte při svém pátrání odpovědět vy, milí mladí detektivové!

Foto k akci Prodloužený detektivní týden na zámku aneb pátrej na vlastní pěst!

HRADOZÁMECKÁ NOC 2022 pro děti na Chvalském zámku

27.8.2022 17:00 - 27.8.2022 22:00

O poslední srpnové sobotě připravujeme pro rodiny s dětmi zážitkový program tematicky doplňující novou výstavu EGYPT – dar Nilu. Čas po běžné zavírací hodině nabídne překvapení všeho druhu: komentované prohlídky s cestovatelem Emilem Holubem, exotickou kuchyni s kulinářským workshopem aneb jak se vaří v Africe, novocirkusové představení s Letkyněmi, díky nimž zažijeme na nádvoří zámku atmosféru prvních aeroplánů a zkusíme jaké je to ztratit hlavu v oblacích. Na děti čeká také dobrodružná výprava Za pokladem ztraceného města v rámci interaktivní sklepní herny. A pro koho to bude ještě málo, může po vzoru Emila Holuba objevit další tajemný podzemní prostor na Chvalské tvrzi. A to vše ve večerních hodinách s cestovatelskou náladou a s nádechem exotiky. Doporučujeme využít výhodné kombinované vstupné.

Obrázek k akci Hradozámecká noc 2022 pro děti na Chvalském zámku

ZRNÍ – koncert na zámeckém nádvoří

18.9.2022 19:00 - 18.9.2022 20:30

Česká kapela Zrní vydala loni své šesté album s názvem Nebeský klid. S klidem má ale společný pouze název. Jejich hudba se vyznačuje směsicí rocku, folku i elektronické hudby. Jejich texty se nevyhýbají ani celospolečenským tématům či politice. Inspirují se přírodou a jejími principy, krajinou, lidovou hudbou i elektronickou dobou. Jsou alternativní a originální špičkou na české scéně.
Na nádvoří Chvalského zámku vystoupí v neděli 18. září 2022 od 19 hodin v rámci večerního programu tradiční Svatoludmilské poutě.

Foto k akci koncert kapely ZRNÍ na zámeckém nádvoří

BRATŘI EBENOVÉ

9.11.2022 19:30 - 9.11.2022 21:00

Bratři Ebenové – kapela tří bratří Ebenových (Marek, Kryštof, David) a dalších předních českých hudebníků (Pavel Skála, Jaromír Honzák a Jiří Zelenka). Koncertně hrají průřez tvorbou od prvního alba Malé písně do tmy (1984) až po poslední Čas holin (2014), které je svým obsahem čím dál tím aktuálnější. Ve středu 9. listopadu od 19, 30 hod. se těšme na výjimečný koncert v multižánrovém prostoru Chvalská stodola.

Foto ke koncertu BRATŘI EBENOVÉ
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
PŘÍŠTÍ STANICE: Chvalský zámek

Historické dopravní hračky i herní koutky pro děti

Od 21. 5. 2022 do 21. 8. 2022 (zavřeno 5. – 6. 7.) - denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...