OTEVÍRACÍ DOBA

Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 17 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.

VSTUPNÉ

Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.

KDE NÁS NAJDETE

Kde nás najdete.

Srdečně Vás zveme na kulturní akce, které pořádá Chvalský zámek.

Akce pro děti: Pravidelné pohádkové víkendy s princeznami (Popelka, Šípková Růženka, Zlatovláska), s rytířem Janem ze Chval i vílou Ohnivkou. Jedná se o komentované prohlídky celého zámku včetně výstav na objednávku, v případě zájmu kontaktujte recepci (tel. 281 860 130, e-mail: infocentrum@chvalskyzamek.cz). Připravujeme velké výstavy, výtvarné dílny, soutěže, divadélka, koncerty či přednášky pro školy.

Akce pro širokou veřejnost: Společenské, kulturní i tradiční akce (Čarodějnice, Živý betlém, Zavírání Vánoc), trhy (Svatoludmilská pouť, Adventní trhy), koncerty na nádvoří, výstavy moderního umění v galerii zámku, pronajímáme prostory pro firemní akce, konference a večírky. Na Chvalském zámku se konají akce MČ Praha 20, Zastupitelstva, zámecká posezení a vítání občánků.


Moje oblíbené místo v Horních Počernicích – fotografická soutěž pro kalendář na rok 2019

15.11.2017 08:00 - 13.5.2018 17:00

Chvalský zámek ve spolupráci s MČ Praha 20 vyhlašuje novou fotografickou soutěž pro kalendář na rok 2019. Téma fotografické soutěže je Moje oblíbené místo v Horních Počernicích. Věříme, že téma se vám bude líbit, neboť je dostatečně široké a obecné pro vaši kreativitu. Těch oblíbených míst může být samozřejmě vícero. Nejlepší fotografie budou publikovány v kalendáři MČ na rok 2019, na stránkách i titulních stranách Hornopočernického zpravodaje a na webu městské části i Chvalského zámku. Výherci získají zajímavé finanční ceny – čtěte dále detaily události.

Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku

3.2.2018 08:00 - 31.12.2019 17:00

Bude mít vaše dítě narozeniny, svátek, výročí či čekáte pěkné vysvědčení? Rádi byste uspořádali oslavu, která opravdu stojí za to a nechcete s ní mít žádnou práci? Pomůžeme vám. Objednejte si zámeckou oslavu, na které se dětem plně věnuje jedna z postav ze zámecké družiny – dle vašeho výběru. Pojďte slavit s princeznou Koloběžkou I., vílou Ohnivkou, Meluzínkou, Šípkovou Růženkou, Popelkou, hodnou čarodějnicí či Bludným rytířem. Více viz detail a recepce Chvalského zámku, tel. 281 860 130, e-mail infocentrum@chvalskyzamek.cz

Víla Ohnivka

Básnická soutěž k desetiletému výročí od otevření zámku pro veřejnost: ZÁMECKÉ RÝMOBRANÍ

1.3.2018 - 13.5.2018

A je to tady! Chvalský zámek v desátém roce svého působení vyhlašuje básnickou soutěž pro všechny, kterým je náš zámek milý.
Pokuste se veršem zachytit zážitek, vzpomínku či postřehy spojené s Chvalským zámkem.

Logo 10 let

Pohádková neděle s čarodějnicí ze zámeckého sklepení

29.4.2018 10:00 - 29.4.2018 17:00

V neděli 29. dubna se můžete těšit na komentované prohlídky s čarodějnicí z chvalského podzemí. Pohádková čarodějnice vás provede zámkem a novou výstavou EMOCE. Zasoutěžíte si, uvaříte čarodějný lektvar a k tomu se dozvíte leccos nového!

Pohádková neděle s čarodějnicí

ČARODĚJNICE na Chvalské tvrzi: EWA FARNA, Děda Mládek Illegal Band a kapela pro děti Nedloubej se v nose

30.4.2018 14:00 - 30.4.2018 22:00

Chvalský zámek a MČ Praha 20 pořádají již 29. ročník hornopočernických Čarodějnic na Chvalské tvrzi, které se konají v pondělí 30. dubna od 14 do 22 hod. Při letošních Čarodějnicích navíc oslavíme kulatých 10 let od otevření Chvalského zámku pro veřejnost. Je tedy co oslavovat a na co se těšit. Letošní Čarodějnice slibují skvělý program pro všechny generace!
Nenechte si ujít odpolední program nejenom pro děti a večerní koncerty kapely Děda Mládek Illegal Band a hvězdu večera, kterou bude EWA FARNA.

EWA FARNA

1. květen – Den otevřených zámeckých dveří a další narozeninová překvapení

1.5.2018 - 30.6.2018

Rok 2018 přináší mnohá kulatá výročí a jedním z nich je právě 10 let od otevření Chvalského zámku pro veřejnost. Výstavy i akce v tomto roce jsou naším narozeninovým dárkem pro Vás a těší nás, že slavíte s námi.
V měsíci květnu a červnu pro Vás připravujeme speciální narozeninové akce.

10 let zámku

POZVÁNKA

EMOCE - interaktivní výstava pro děti i dospělé, denně od 9 do 17 hodin.

Překvapení. Smutek. Strach a úzkosti. Hněv. Radost. Lze je vyjádřit obrazy, předměty a barvami? Přijďte se o tom přesvědčit na naši novou výstavu.

Porozumět vlastním pocitům je nejlepší cestou, jak je zvládnout a prožít naplno.

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...