OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.

Srdečně Vás zveme na kulturní akce, které pořádá Chvalský zámek.

Akce pro děti: Pravidelné detektivní týdny či víkendy pro děti a jejich rodinné týmy („únikové“ hry pro děti s příběhy vážícími se k historii zámku), Pohádkové víkendy s princeznami, rytíři, vílami i skřítky (speciální komentované prohlídky) a další akce, při nichž se děti potkávají s pohádkovými či zámeckými postavami (Nocování na zámku s cestou za pokladem, Svatojánský bál pro rytíře i princezny, Tajemná noc, Strašidelná noc a další). V rámci doprovodných akcí k výstavám zapojujeme děti do výtvarných soutěží, nabízíme výtvarné dílny a vzdělávací programy pro školy i školky. 

Akce pro širokou veřejnost: Společenské, kulturní i tradiční akce (Čarodějnice, Živý betlém, Zavírání Vánoc), trhy (Svatoludmilská pouť, Adventní trhy), koncerty na nádvoří, výstavy moderního umění v galerii zámku, pronajímáme prostory pro firemní akce, konference a večírky. Na Chvalském zámku se konají akce MČ Praha 20, Zastupitelstva, zámecká posezení a vítání občánků.


PRODLOUŽENO: VÁNOČNÍ LES na zámeckém nádvoří aneb pojďme spolu do Betléma

18.12.2020 - 31.1.2021

V adventním a vánočním období jsme pro naše nejmenší návštěvníky připravili i interaktivní stezku na zámeckém nádvoří. V improvizovaném lesíku na děti čekají hravé úkoly, po jejichž splnění se dostanou až do Betléma. Chcete se zúčastnit sčítání lidu, stát se pastýřem oveček, poznávat stopy zvířátek, lovit ryby či zahrát vánoční melodii na netradiční hudební nástroj? Zavítejte do Vánočního lesa na nádvoří zámku!

Obrázek k interaktivní stezce Vánoční les na zámeckém nádvoří aneb pojďme spolu do Betléma

Darujte ZÁŽITEK na Chvalském zámku

19.12.2020 - 31.1.2021

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit své blízké k narozeninám, výročí či jen tak? Darujte jim kulturní zážitek na Chvalském zámku. Máte na výběr z bohaté programové nabídky letošního roku. Posuďte sami a vybírejte.

Foto k akci Darujte zážitek na Chvalském zámku

ONLINE soutěž pro děti s LEONARDEM DA VINCI

4.1.2021 - 31.1.2021

Po dobu uzavření výstavních prostor jsme s našimi nejmenšími návštěvníky ve spojení prostřednictvím online soutěží s mistrem Leonardem. Navazujeme tak na jarní i podzimní online aktivity a každé pondělí zveřejňujeme na našich FB stránkách (https://www.facebook.com/chvalskyzamek/) novou hádanku, úkol nebo otázku. Děti mohou do konce týdne odpovědět prostřednictvím FB profilu či emailové adresy zákonného zástupce. Na začátku dalšího týdne pak vybereme dva výherce a odhalíme nový soutěžní úkol. Začínáme již v pondělí 4. ledna!

Foto k akci Online soutěž pro děti tentokrát s Leonardem da Vinci

HORNÍ POČERNICE černobílé

5.1.2021 - 16.5.2021

Vážení účastníci tradičních fotografických soutěží, máme pro vás výzvu roku. Pokuste se zachytit emoce a náladu Horních Počernic pomocí černobílé fotografie! Nejzajímavější fotografie vybrané komisí budou vystaveny v měsíci červenci 2021 ve formátu A3 v Kočárovně Chvalského zámku.

Foto k soutěži Horní Počernice černobílé

ODLOŽENO: Nocování na zámku s hostinou, vílami i skřítkem a cestou za pokladem

29.1.2021 - 30.1.2021

Tradiční a oblíbenou akci dětí i našich zámeckých víl a skřítků vám nabídneme v lepších časech. Rádi bychom ji uskutečnili před letními prázdninami, tj. 30. 6./1. 7. Sledujte, prosím, naše webové stránky.

Foto k akci Nocování na zámku pro děti s hostinou a cestou za pokladem

MASOPUSTNÍ TÝDEN aneb z Divadla až na Chvalský zámek

6.2.2021 - 16.2.2021

Letošní Masopustní průvod jsme pro vás připravovali na sobotu 13. února 2021. Je ale již zřejmé, že v tradiční podobě letos neproběhne. Přinášíme vám letošní novinku. V době od 6. do 16. února 2021 se můžete kdykoli sami projít trasou Masopustního průvodu – od Divadla Horní Počernice až na Chvalský zámek. Na trase vás čekají: fotografie z průvodů Horními Počernicemi z předešlých let, krátká povídání o historii tradice jako takové i té počernické, jednoduché úkoly a hádanky pro děti i sladké překvapení v samém závěru stezky. První stanoviště s mapou najdete od soboty 6. února u počernického divadla. Délka trasy 2, 5 kilometru. Dočasnou naučnou stezku pro vás připravili pořadatelé tradičního Masopustního průvodu: MČ Praha 20, Chvalský zámek, Molechet, Divadlo Horní Počernice, JUNÁK – český skaut, DDM Horní Počernice, MUMRAJ a restaurace Sezóna

Foto k akci Masopustní týden aneb z Divadla až na Chvalský zámek
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
LEONARDO – cesta do tvořivé mysli renesančního génia Leonarda da Vinci - interaktivní výstava pro děti i dospělé.
Od 29. 8. do 31. 1. 2021 denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...