OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.

Pronájem prostor Chvalského zámku

Prostory Chvalského zámku slouží nejen pro galerijní či výstavní účely, ale lze si je též pronajmout pro konání různých akcí jako např. firemních prezentací, seminářů, školení, koncertů i svatebních obřadů.  Rádi zajistíme akci, koncert či divadelní představení na přání našich klientů. Po náročné a citlivé rekonstrukci, která snoubí moderní prvky s historií, splňuje Chvalský zámek i ty nejnáročnější požadavky na vybavení a provoz. Všechny místnosti zámku jsou připojeny na síť (včetně sklepních prostor), multifunkční sál je vybaven dataprojektorem, promítacím plátnem i roletami pro zatemnění místnosti.
K vybavení zámku patří i mobilní letní scéna na nádvoří plně vybavená ozvučovací a osvětlovací technikou. Repliky barokního nábytku v interiérech zámku neslouží pouze jako dekorace, ale jsou určeny k běžnému užívání.

 

Virtuální prohlídka zámku

 

Ceníky pronájmů od 1.9.2023

Ceník pronájmů Chvalského zámku

Ceník pronájmů Chvalského zámku pro příspěvkové, neziskové a církevní organizace

Ceník pro příspěvkové a neziskové organizace se sídlem v Horních Počernicích je k dispozici v recepci zámku.


01. multifunkční sál (3.nadzemní podlaží)

Sál – multifunkční sál ve 3 nadzemním podlaží vhodný ke konání firemních akcí, svatebních obřadů, kulturních pořadů, koncertů a jiných společenských akcí. Kapacita 80 míst při úpravě bez stolů, cca 50 míst při stolové úpravě. Velikost sálu cca 100m2. Sál je vybaven přehrávačem DVD, VHS, mixážním pultem, projekční soustavou, připojením na internet, zapůjčit lze i flipchart či bezdrátové mikrofony. Místnost je opatřena zatemňovacími roletami. Do sálu je umožněn bezbariérový přístup. Sociální zařízení jsou v témže patře. V případě větší akce je možné pronájem tohoto sálu kombinovat s přilehlým modrým salónkem, VIP salónkem či cateringovou místností, které jsou v témže podlaží..


02. Modrý salónek (3.nadzemní podlaží)

Salónek ve 3 nadzemním podlaží vhodný ke konání neformálních setkání malé společnosti, který je vybaven replikami barokního nábytku. Zvlášť vhodný je v kombinaci pronájmu sousedícího multifunkčního sálu či VIP salónku, kde může plnit funkci „klidové zóny“ nebo místa k občerstvení. Kapacita je cca 15 míst. Do sálu je umožněn bezbariérový přístup. Sociální zařízení jsou v témže patře.


03. VIP salónek (3.nadzemní podlaží)

Reprezentativní salónek ve 3 nadzemním podlaží vhodný ke konání prestižních firemních akcí, jednání, prezentací či komorních svatebních obřadů. Kapacita cca 20 míst. Sál je vybaven replikami barokního nábytku, reprezentativním oválným stolem s vykládanými znaky MČ Praha 20 a čalouněnými replikami barokních židlí. V salónku je možné napojení na internet. Do sálu je umožněn bezbariérový přístup. Sociální zařízení jsou v témže patře.

Pronájem je možné rozšířit o cateringovou místnost a další prostory které jsou v témže podlaží.


04. nádvoří (1.nadzemní podlaží)

Centrální prostor zámku vhodný ke konání velkých firemních akcí, rautů, prezentací, svatebních obřadů, větších kulturních akcí, koncertů, velkých rodinných oslav, módních přehlídek a dalších společenských akcí. Kapacita je cca 150-200 míst, velikost je cca 333 m2. Nádvoří je ze 2/3 zastřešené. Zapůjčit lze ozvučení i bezdrátové mikrofony. Velmi vhodná je kombinace nádvoří s pronájmem kočárovny, která je přístupná přímo z nádvoří velkými vraty.


05. kočárovna (1.nadzemní podlaží)

Sál v 1 nadzemním podlaží, který je spojen přímým vstupem z nádvoří zámku. Prostor je vhodný k pořádání rautů, firemních akcí, workshopů či uměleckých dílen. Vhodný je především v kombinaci s pronájmem nádvoří.


06. sklep (2.podzemní podlaží)

sklepy – sklepní prostor vysekaný v pískovcové skále (nejstarší část původní tvrze) vhodný ke komorním rodinným oslavám s atmosférou vinného sklípku. Kapacita cca 15 míst. I zde je připojení na internet.


07. výstavní prostory

Ostatní výstavní prostory – galerie a foyer v 2. NP, 2 místnosti v 1. NP a 4 sklepní místnosti se po dohodě dají též pronajmout pro firemní akce na klíč. Galerie je možno uzpůsobit k příjemnému posezení kavárenského typu. Sklepní prostory pak opět evokují moravské vinné sklepy. Kapacita 4 sklepních místností je cca 60 – 80 míst, kapacita jednotlivých místností galerie při stolovém uspořádání je cca 15 míst /místnost.


 

ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...