KDE JSME

Kde jsme?

Obrázky ze zámku

Get the Flash Player to see the slideshow.

Pronájem prostor Chvalského zámku

Prostory Chvalského zámku slouží nejen pro galerijní či výstavní účely, ale lze si je též pronajmout pro konání různých akcí jako např. firemních prezentací, seminářů a školení, večírků, svateb či narozeninových oslav. Rádi zajistíme akci, koncert či divadelní představení na přání našich klientů. Po náročné a citlivé rekonstrukci, která snoubí moderní prvky s historií, splňuje Chvalský zámek i ty nejnáročnější požadavky na vybavení a provoz. Všechny místnosti zámku jsou připojeny na síť (včetně sklepních prostor), multifunkční sál je vybaven dataprojektorem, promítacím plátnem i roletami pro zatemnění místnosti.
K vybavení zámku patří i mobilní letní scéna na nádvoří (jeviště s hledištěm pro cca 100 diváků), plně vybavená ozvučovací a osvětlovací technikou. Repliky barokního nábytku v interiérech zámku neslouží pouze jako dekorace, ale jsou určeny k běžnému užívání.

Ceník pro příspěvkové a neziskové organizace MČ Praha 20 je k dispozici v recepci zámku.

Prostory ve Chvalském zámku

Ceník pronájmů Chvalského zámku


01. multifunkční sál (3.nadzemní podlaží)

Sál – multifunkční sál ve 3 nadzemním podlaží vhodný ke konání firemních akcí, rautů, svateb, kulturních pořadů, koncertů, rodinných oslav a jiných společenských akcí. Kapacita 80 míst při úpravě bez stolů, cca 50 míst při stolové úpravě. Velikost sálu cca 100m2. Sál je vybaven přehrávačem DVD, VHS, mixážním pultem, projekční soustavou, připojením na internet, zapůjčit lze i flipchart,  el. varhany či bezdrátové mikrofony. Místnost je opatřena zatemňovacími roletami. Do sálu je umožněn bezbariérový přístup. Sociální zařízení jsou v témže patře. V případě větší společnosti nebo svatby je možné pronájem tohoto sálu kombinovat s přilehlým modrým salónkem, VIP salónkem či cateringovou místností, které jsou v témže podlaží..


02. Modrý salónek (3.nadzemní podlaží)

Salónek ve 3 nadzemním podlaží vhodný ke konání neformálních setkání malé společnosti, který je vybaven replikami barokního nábytku. Zvlášť vhodný je v kombinaci pronájmu sousedícího multifunkčního sálu či VIP salónku, kde může plnit funkci „klidové zóny“ nebo místa k občerstvení. Kapacita je cca 15 míst. Do sálu je umožněn bezbariérový přístup. Sociální zařízení jsou v témže patře.


03. VIP salónek (3.nadzemní podlaží)

Reprezentativní salónek ve 3 nadzemním podlaží vhodný ke konání prestižních firemních akcí, jednání, prezentací, ale i slavnostních rodinných oslav. Kapacita cca 20 míst. Sál je vybaven replikami barokního nábytku, reprezentativním oválným stolem s vykládanými znaky MČ Praha 20 a čalouněnými replikami barokních židlí. V salónku je možné napojení na internet. Do sálu je umožněn bezbariérový přístup. Sociální zařízení jsou v témže patře.

Pronájem je možné rozšířit o cateringovou místnost a další prostory které jsou v témže podlaží.


04. nádvoří (1.nadzemní podlaží)

Centrální prostor zámku vhodný ke konání velkých firemních akcí, rautů, prezentací, svateb, větších kulturních akcí, koncertů, velkých rodinných oslav, módních přehlídek a dalších společenských akcí. Kapacita je cca 150-200 míst, velikost je cca 333 m2. Nádvoří je ze 2/3 zastřešené. Zapůjčit lze ozvučení, el. varhany či bezdrátové mikrofony. Velmi vhodná je kombinace nádvoří s pronájmem kočárovny, která je přístupná přímo z nádvoří velkými vraty.

- k pronájmu slouží rovněž Letní scéna, což je menší pódium o velikosti 6 x 5 m, vybavené plnohodnotnou ozvučovací a osvětlovací technikou a hledištěm s kapacitou 100 míst. Letní scéna je vhodná především k pořádání koncertů, divadelních představení a dalších kulturních akcí.


05. kočárovna (1.nadzemní podlaží)

Sál v 1 nadzemním podlaží, který je spojen přímým vstupem z nádvoří zámku. Prostor je vhodný k pořádání rautů, firemních akcí, workshopů či uměleckých dílen. Vhodný je především v kombinaci s pronájmem nádvoří.


06. sklep (2.podzemní podlaží)

sklepy – sklepní prostor vysekaný v pískovcové skále (nejstarší část původní tvrze) vhodný ke komorním rodinným oslavám s atmosférou vinného sklípku. Kapacita cca 15 míst. I zde je připojení na internet.


07. výstavní prostory

Ostatní výstavní prostory – galerie a foyer v 2. NP, 2 místnosti v 1. NP a 4 sklepní místnosti se po dohodě dají též pronajmout pro firemní akce na klíč. Galerie je možno uzpůsobit k příjemnému posezení kavárenského typu. Sklepní prostory pak opět evokují moravské vinné sklepy. Kapacita 4 sklepních místností je cca 60 – 80 míst, kapacita jednotlivých místností galerie při stolovém uspořádání je cca 15 míst /místnost.


Prostory ve Chvalském zámku

Ceník pronájmů

Pozvánka

Zábavná, hravá a interaktivní výstava Hlavolamy v uličkách starého města probíhá po celé léto od 27. května až do 3. září 2017, denně od 9 do 17 hod. v obou velkých výstavních prostorách Chvalského zámku.

Zveme děti i dospělé do uliček starého městečka, kde skládáte a luštíte hlavolamy, hádanky, rébusy, logické úlohy, hry a je zde i kuličkové bludiště, velký ježek v kleci a molitanová herna! Jistě vás zaujme i největší a nejtěžší hlavolam (a možná i Evropě) pojmenovaný Big Pelikan. A nenechte si ujít doprovodné akce s pohádkovými postavami!

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...