KDE JSME

Kde jsme?

Obrázky ze zámku

Get the Flash Player to see the slideshow.

Svatby na Chvalském zámku

Svatba na Chvalském zámku může být patřičně romantická. Záleží pouze na vašem výběru a na tom, jakou máte o obřadu představu. Vybrat si u nás můžete prostory obřadní síně, zámeckého nádvoří, v případě komorních obřadů i VIP nebo Modrý salonek.

Velmi působivou atmosféru mají večerní svatby na osvětleném zámeckém nádvoří. Na přání zajistíme ozvučení i osvětlení, termín je třeba zamluvit na matrice Úřadu Městské části Praha 20 a následně oznámit na recepci Chvalského zámku. Za večerní obřad na nádvoří je účtován 50% příplatek k pronájmu.

Svatební hostinu lze připravit přímo na zámku, případně využít komfortního zázemí blízkých restaurací. Svatba na Chvalském zámku je naplnění vašich snů!


Chvalsky zamek_informace ke svatbám_2017

Pozvánka

Zábavná, hravá a interaktivní výstava Hlavolamy v uličkách starého města probíhá po celé léto od 27. května až do 3. září 2017, denně od 9 do 17 hod. v obou velkých výstavních prostorách Chvalského zámku.

Zveme děti i dospělé do uliček starého městečka, kde skládáte a luštíte hlavolamy, hádanky, rébusy, logické úlohy, hry a je zde i kuličkové bludiště, velký ježek v kleci a molitanová herna! Jistě vás zaujme i největší a nejtěžší hlavolam (a možná i Evropě) pojmenovaný Big Pelikan. A nenechte si ujít doprovodné akce s pohádkovými postavami!

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...