KDE JSME

Kde jsme?

Obrázky ze zámku

Get the Flash Player to see the slideshow.

Svatby na Chvalském zámku

Svatba na Chvalském zámku může být patřičně romantická. Záleží pouze na vašem výběru a na tom, jakou máte o obřadu představu. Vybrat si u nás můžete prostory obřadní síně, zámeckého nádvoří, v případě komorních obřadů i VIP nebo Modrý salonek.

Velmi působivou atmosféru mají večerní svatby na osvětleném zámeckém nádvoří. Na přání zajistíme ozvučení i osvětlení, termín je třeba zamluvit na matrice Úřadu Městské části Praha 20 a následně oznámit na recepci Chvalského zámku. Za večerní obřad na nádvoří je účtován 50% příplatek k pronájmu.

Svatební hostinu lze připravit přímo na zámku, případně využít komfortního zázemí blízkých restaurací. Svatba na Chvalském zámku je naplnění vašich snů!


Chvalsky zamek_informace ke svatbám_2017

Pozvánka

Mimořádná interaktivní a retrospektivní výstava Jiří Brdečka 100 let - Od Limonádového Joa k zázrakům animace probíhá od 16. 12. 2017 do 1. 4. 2018, denně od 9 do 17 hod., ve všech výstavních prostorách Chvalského zámku.

Výstava je věnovaná jedné z nejvýraznějších osobností českého filmu Jiřímu Brdečkovi, mj. autorovi či spolutvůrci scénářů ke snímkům Limonádový Joe, Adéla ještě nevečeřela, Tajemství hradu v Karpatech nebo Císařův pekař a Pekařův císař. Poznáte všechny aspekty jeho díla, ale čeká vás i přestřelka kovbojů v Saloonu, záhadná Sirael v podzemí, výjevy z Tajemného hradu v Karpatech atd. Nenechte si ujít vtipné a zábavné doprovodné akce s Limonádovým Joem, Tornádo Lou či hrabětem Teleke z Tölökö atd.

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...