KDE JSME

Kde jsme?

Obrázky ze zámku

Get the Flash Player to see the slideshow.

Výroční zprávy

Výroční zpráva za rok 2016

Chvalský zámek v roce 2016 upevnil své postavení a realizoval nejprestižnější a nejvýznamnější výstavní projekt ve své dosavadní historii – výstavu Ateliér Jiřího Trnky na Chvalském zámku, kterou navštívilo 11 364 návštěvníků.

Obliba Chvalského zámku vykazuje stále rostoucí trend a dosáhli jsme výborného PR na území celé Prahy i Středočeského kraje. Koncepce zaměření na rodiny s dětmi a školy se ukázala jako velmi šťastná, neboť naši návštěvníci jsou nám věrní, vracejí se a přibývají stále noví. V roce 2016 jsme dosáhli rekordní tržby ze vstupného.

 Rozšířili jsme naši nabídku pro školy i rodiny s dětmi o nové aktivity, veřejnosti nabízíme zajímavou přehlídku moderního umění v galerii, úspěch mají tradiční akce i trhy, občané si oblíbili námi pořádané soutěže a naše nabídka výstav i akcí je stále velmi kvalitní a pestrá.

 Široká nabídka výstav a akcí naší příspěvkové organizace oslovující všechny věkové kategorie dokazuje, že Chvalský zámek plní funkci nejen zábavnou, vzdělávací a společenskou, ale zároveň se již stal oblíbenou institucí celopražského významu.

Mgr. Alexandra Kohoutová, ředitelka Chvalského zámku

Vyroc.zprava_Chvalsky zamek_2016_FINAL

Vyroc.zprava_Chvalsky zamek_2015_FINAL

 Vyroc.zprava_Chvalsky zamek_2014_FINAL

Výroční zpráva 2013_Chvalský zámek

Výroční zpráva o činnosti příspěvkové organizace Chvalský zámek za rok 2012.

Pozvánka

Zábavná a interaktivní výstava Šťastný Krtek aneb Krtek slaví 60. narozeniny probíhá od 9. 9. do 3.  12. 2017, denně od 9 do 17 hod., včetně státních svátků ve všech výstavních prostorách Chvalského zámku.

Pojďte si hrát ve velké Krtkově herně, podívat se na kreslené filmy s Krtečkem v zámecké kočárovně a zhlédnout originální ilustrace Kateřiny Milerové, dcery Zdeňka Milera, a jeho manželky Emilie Milerové. Výstava se líbí malým i velkým, připravili jsme komentované prohlídky a mnoho doprovodných pohádkových akcí, nenechte si je ujít!

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...