KDE JSME

Kde jsme?

Obrázky ze zámku

Get the Flash Player to see the slideshow.

Výroční zprávy

Výroční zpráva za rok 2016

Chvalský zámek v roce 2016 upevnil své postavení a realizoval nejprestižnější a nejvýznamnější výstavní projekt ve své dosavadní historii – výstavu Ateliér Jiřího Trnky na Chvalském zámku, kterou navštívilo 11 364 návštěvníků.

Obliba Chvalského zámku vykazuje stále rostoucí trend a dosáhli jsme výborného PR na území celé Prahy i Středočeského kraje. Koncepce zaměření na rodiny s dětmi a školy se ukázala jako velmi šťastná, neboť naši návštěvníci jsou nám věrní, vracejí se a přibývají stále noví. V roce 2016 jsme dosáhli rekordní tržby ze vstupného.

 Rozšířili jsme naši nabídku pro školy i rodiny s dětmi o nové aktivity, veřejnosti nabízíme zajímavou přehlídku moderního umění v galerii, úspěch mají tradiční akce i trhy, občané si oblíbili námi pořádané soutěže a naše nabídka výstav i akcí je stále velmi kvalitní a pestrá.

 Široká nabídka výstav a akcí naší příspěvkové organizace oslovující všechny věkové kategorie dokazuje, že Chvalský zámek plní funkci nejen zábavnou, vzdělávací a společenskou, ale zároveň se již stal oblíbenou institucí celopražského významu.

Mgr. Alexandra Kohoutová, ředitelka Chvalského zámku

Vyroc.zprava_Chvalsky zamek_2016_FINAL

Vyroc.zprava_Chvalsky zamek_2015_FINAL

 Vyroc.zprava_Chvalsky zamek_2014_FINAL

Výroční zpráva 2013_Chvalský zámek

Výroční zpráva o činnosti příspěvkové organizace Chvalský zámek za rok 2012.

Pozvánka

Zábavná, hravá a interaktivní výstava Hlavolamy v uličkách starého města probíhá po celé léto od 27. května až do 3. září 2017, denně od 9 do 17 hod. v obou velkých výstavních prostorách Chvalského zámku.

Zveme děti i dospělé do uliček starého městečka, kde skládáte a luštíte hlavolamy, hádanky, rébusy, logické úlohy, hry a je zde i kuličkové bludiště, velký ježek v kleci a molitanová herna! Jistě vás zaujme i největší a nejtěžší hlavolam (a možná i Evropě) pojmenovaný Big Pelikan. A nenechte si ujít doprovodné akce s pohádkovými postavami!

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...