KDE JSME

Kde jsme?

Obrázky ze zámku

Get the Flash Player to see the slideshow.

Výroční zprávy

Výroční zpráva za rok 2017

Chvalský zámek v roce 2017 stále má své pevné postavení a realizoval nejúspěšnější výstavu, co do počtu návštěvníků, za celou dobu otevření zámku pro veřejnost, a to výstavu Šťastný Krtek slaví 60. narozeniny, kterou navštívilo za pouhé tři měsíce 11 712 návštěvníků.

Obliba Chvalského zámku vykazuje stále rostoucí trend a dosáhli jsme výborného PR na území celé Prahy i Středočeského kraje. Koncepce zaměření na rodiny s dětmi a školy se ukázala jako velmi šťastná, neboť naši návštěvníci jsou nám věrní, vracejí se a přibývají stále noví.

Rozšířili jsme naši nabídku pro školy i rodiny s dětmi o nové aktivity, veřejnosti nabízíme zajímavou přehlídku moderního umění v galerii, úspěch mají tradiční akce i trhy, občané si oblíbili námi pořádané soutěže a naše nabídka výstav i akcí je stále velmi kvalitní a pestrá.

Široká nabídka výstav a akcí naší příspěvkové organizace oslovující všechny věkové kategorie dokazuje, že Chvalský zámek plní funkci nejen zábavnou, vzdělávací a společenskou, ale zároveň se již stal oblíbenou institucí celopražského významu.

Mgr. Alexandra Kohoutová

ředitelka Chvalského zámku do 31. 1. 2018

Vyroc.zprava_Chvalsky zamek_2017

Vyroc.zprava_Chvalsky zamek_2016_FINAL

Vyroc.zprava_Chvalsky zamek_2015_FINAL

 Vyroc.zprava_Chvalsky zamek_2014_FINAL

Výroční zpráva 2013_Chvalský zámek

Výroční zpráva o činnosti příspěvkové organizace Chvalský zámek za rok 2012.

Pozvánka

Mimořádná interaktivní a retrospektivní výstava Jiří Brdečka 100 let - Od Limonádového Joa k zázrakům animace probíhá od 16. 12. 2017 do 1. 4. 2018, denně od 9 do 17 hod., ve všech výstavních prostorách Chvalského zámku.

Výstava je věnovaná jedné z nejvýraznějších osobností českého filmu Jiřímu Brdečkovi, mj. autorovi či spolutvůrci scénářů ke snímkům Limonádový Joe, Adéla ještě nevečeřela, Tajemství hradu v Karpatech nebo Císařův pekař a Pekařův císař. Poznáte všechny aspekty jeho díla, ale čeká vás i přestřelka kovbojů v Saloonu, záhadná Sirael v podzemí, výjevy z Tajemného hradu v Karpatech atd. Nenechte si ujít vtipné a zábavné doprovodné akce s Limonádovým Joem, Tornádo Lou či hrabětem Teleke z Tölökö atd.

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...