OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Adventní trhy na Chvalské tvrzi
Začíná:
1.12.2013 10:00
Končí:
1.12.2013 17:00

Přijďte se vánočně naladit, nakoupit a dát si svařené víno na tradiční adventní trhy v půvabném venkovním areálu Chvalské tvrze. Bohatý doprovodný program:

  • od 10 do 17 hod.: Pohádková neděle na zámku s vílou Ohnivkou a vánočními tradicemi – komentovaná prohlídka s nezbednou ohnivou vílou, která provede děti vánoční výstavou a výstavou Nahlédnutí do ráje Emmy a Barbory Srncových, celým zámkem a vyzkouší s dětmi některé vánoční tradice. Rezervace tel. 281 860 130.

  • ve 14 hod. Návštěva Lucíí na trzích - návštěva záhadných postav z minulosti, která bude kontrolovat čistotu a hygienu na trzích a na zámku.

  • od 14 hod.: Vánoční veselí RC MUM na Chvalském zámku – vánoční tvoření, zdobení a zpívání v kočárovně s oblíbeným rodinným centrem MUM.

  • od 15 hod. Otevření Vánoční výstavy na Chvalském zámku – slavnostní otevření vánoční výstavy s vyprávěním o dřevořezbách českých panovníků a betlémech

  • od 16.00 hod. Ježíškova pošta a rozsvícení vánočního stromu v areálu Chvalské tvrze – akce MČ Praha 20 pro všechny. Od 16 hod. vám vánoční písně a koledy, od 16.30 živý anděl vybírá dětská přání pro Ježíška a rozsvítíme vánoční strom. Nenechte si ujít!

Adventní trhy

 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2 je po 6 letech opět k vidění v Praze, a my jsme rádi, že právě u nás, na Chvalském zámku.

Sklepení zámku se proměnilo v kouzelnou zahradu i se všemi jejími obyvateli. Čeká vás spousta humoru, krásy, nových technologií a nesčetných herních prvků. V Zahradě ztratíte pojem o čase a užijete si spoustu legrace!

1.6. 2024 - 19.1.2025
denně od 9 do 18 hodin


Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18.11.2023 - 18.8.2024
denně od 9 do 18 hodin

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...