OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Adventní trhy na Chvalské tvrzi
Začíná:
1.12.2013 10:00
Končí:
1.12.2013 17:00

Přijďte se vánočně naladit, nakoupit a dát si svařené víno na tradiční adventní trhy v půvabném venkovním areálu Chvalské tvrze. Bohatý doprovodný program:

  • od 10 do 17 hod.: Pohádková neděle na zámku s vílou Ohnivkou a vánočními tradicemi – komentovaná prohlídka s nezbednou ohnivou vílou, která provede děti vánoční výstavou a výstavou Nahlédnutí do ráje Emmy a Barbory Srncových, celým zámkem a vyzkouší s dětmi některé vánoční tradice. Rezervace tel. 281 860 130.

  • ve 14 hod. Návštěva Lucíí na trzích - návštěva záhadných postav z minulosti, která bude kontrolovat čistotu a hygienu na trzích a na zámku.

  • od 14 hod.: Vánoční veselí RC MUM na Chvalském zámku – vánoční tvoření, zdobení a zpívání v kočárovně s oblíbeným rodinným centrem MUM.

  • od 15 hod. Otevření Vánoční výstavy na Chvalském zámku – slavnostní otevření vánoční výstavy s vyprávěním o dřevořezbách českých panovníků a betlémech

  • od 16.00 hod. Ježíškova pošta a rozsvícení vánočního stromu v areálu Chvalské tvrze – akce MČ Praha 20 pro všechny. Od 16 hod. vám vánoční písně a koledy, od 16.30 živý anděl vybírá dětská přání pro Ježíška a rozsvítíme vánoční strom. Nenechte si ujít!

Adventní trhy

 

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...