OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
ZRUŠENO: Adventní trhy 2020 na Chvalské tvrzi
Začíná:
29.11.2020 12:00
Končí:
29.11.2020 18:00

Vážení sousedé,

tradiční adventní trhy na Chvalské tvrzi jsme letos po dlouhém vyčkávání nakonec přece jenom museli zrušit. Epidemiologická situace ještě není stabilní a vládní nařízení neumožňují uskutečnit akci v podobě, na kterou se každým rokem těšíváme.

Pro adventní a vánoční dny jsme proto společně s naší Městskou částí Praha 20 připravili několik novinek, které Chvalskou tvrz naladí svátečně a přinesou do Počernic nové podněty tak blízké vánočnímu poselství. Tradiční vánoční strom na Chvalské tvrzi opět zazáří. Letos pod ním navíc najdete schránku Ježíškovy pošty a také venkovní OTEVŘENOU GALERII, kde bude moci vystavovat každý, kdo chce být pro druhé poslem dobrých zpráv. Pro děti jsme připravili i Adventní kalendář s chvalskými anděly, kterými si budou moci ozdobit svá domácí okna, a navíc je ve zvětšené podobě najdou i za našimi zámeckými, na které bude dobře vidět i z ulice. Budou-li v prosinci ještě uzavřené galerijní prostory, rádi bychom otevřeli alespoň venkovní zámecké nádvoří a pozvali vás do VÁNOČNÍHO LESA, kde na děti čeká interaktivní stezka vedoucí až do Betléma. O prosincovém programu vás budeme ještě aktuálně informovat. Budou-li podmínky přívětivé a pro vás bezpečné, mohli bychom se potkat 19. prosince na Vánočním Počernickém Street Food Festu. Ale raději ještě nepředbíhejme ….

Děkujeme, že budete sledovat naše webové i FB stránky a že nám fandíte.

………………………………………………………………………………………………………………………..

O první adventní neděli vás srdečně zveme na tradiční  adventní trhy ve venkovním areálu Chvalské tvrze.  Přijďte nakoupit drobná překvapení pro své blízké, dát si svařené víno či trdelník. Začínáme ve 12 hodin. 

Čeká vás bohatý celodenní program:

-       od 9,00 do 18 hod. interaktivní výstavy na Chvalském zámku: LEONARDO + Vánoční les aneb pojďme spolu do Betléma

-       od 12,00 do 18,00 hod. Adventní trhy v areálu Chvalské tvrze

-       ve 14.00 hod. návštěva Lucií na trzích;

-       od 14.00 do 17.00 hod. Vánoční veselí centra MUMRAJ v kočárovně 

 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2 je po 6 letech opět k vidění v Praze, a my jsme rádi, že právě u nás, na Chvalském zámku.

Sklepení zámku se proměnilo v kouzelnou zahradu i se všemi jejími obyvateli. Čeká vás spousta humoru, krásy, nových technologií a nesčetných herních prvků. V Zahradě ztratíte pojem o čase a užijete si spoustu legrace!

1.6. 2024 - 19.1.2025
denně od 9 do 18 hodin


Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18.11.2023 - 18.8.2024
denně od 9 do 18 hodin

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...