OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Čarodějnice na Chvalské tvrzi 2024
Začíná:
30.4.2024 14:00
Končí:
30.4.2024 22:00
Cena
100

33. ročník Čarodějnic je tady!

Společně s MČ Praha 20 pro vás připravujeme bohatý program pro nejširší řady návštěvníků a posluchačů z Horních Počernic i okolí. Neodmyslitelná je široká nabídka stánkového prodeje občerstvení a nápojů, zábavné atrakce pro nejmenší a kolotoče nebo skákací hrad. Nebude chybět ani malý i velký oheň a opékání buřtů, stejně tak jako volba nejkrásnější čarodějnice a další doprovodné kratochvíle.

Hudební a taneční program bude i letos velmi rozmanitý. Odpolední blok je komponovaný z vystoupení  místních spolků, po kterých vystoupí kapely ZUŠ Horní Počernice – Výstřední Rock a Nechte nás beat!.

Interaktivní show pro děti zajistí profesionální bubeníci, se kterými si děti i rodiče užijí mnoho legrace při bubnování a rytmizování.

Jako hlavní hvězdy večera letos vystoupí ikonická kapela  Yellow sisters, se svým projektem Zvěřinec, a kapela The People, která svým temperamentech roztančí každého z vás. Její produkce, založená na bohaté sestavě muzikantů, bude rozdělená do dvou odlišných hudebních bloků, popového a rockového. Na své si tak přijdou posluchači co nejširšího spektra hudebních žánrů!

 A důležitá zpráva nakonec! Aby si letošní čarodějnice užilo opravdu co nejvíce z vás, oproti minulému roku jsme zlevnili!

Těšíme se, že si oslavu jara užijete s námi!

 Vstupné: 100,- Kč, děti do 120 cm své výšky – vstup zdarma.

Vstup se psy zakázán.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2 je po 6 letech opět k vidění v Praze, a my jsme rádi, že právě u nás, na Chvalském zámku.

Sklepení zámku se proměnilo v kouzelnou zahradu i se všemi jejími obyvateli. Čeká vás spousta humoru, krásy, nových technologií a nesčetných herních prvků. V Zahradě ztratíte pojem o čase a užijete si spoustu legrace!

1.6. 2024 - 19.1.2025
denně od 9 do 18 hodin


Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18.11.2023 - 18.8.2024
denně od 9 do 18 hodin

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...