OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Čarodějnice na Chvalské tvrzi: Yo Yo Band, Michal Hrůza a Kapela Hrůzy!
Začíná:
30.4.2014 14:00
Končí:
30.4.2014 22:00

MČ Praha 20 a Chvalský zámek vás zvou na jubilejní 25. ročník slavných hornopočernických Čarodějnic! Letošní Čarodějnice budou opravdová pecka! V odpoledním programu od 14 hod. čekají děti i dospělé vystoupení souborů a spolků, malování na obličej, kouzlení a soutěže s Kamilem Burdou, středověká mučírna spolku Molechet :-) , spousta zábavy a v 15.30 oblíbená živá skupina pro děti Pískomil se vrací.

Mladí jistě ocení výbornou hornpočernickou skupinu Nechte nás BEAT, která zahraje od 17 hodin. Nebudou chybět kolotoče, stánky, hry pro děti a atrakce. Určitě se zúčastněte soutěže o nejhezčí dětskou čarodějnici a potěší vás ceny pro každého od RC MUM.

To nejlepší přijde večer: večer otevírá slavná skupina Yo Yo Band od 19 hod., následovaná cca od 20:50 hod. hvězdou večera: zahraje Michal Hrůza a kapela Hrůzy. Jistě si rádi zazpíváte hit ze seriálu Vyprávěj, Zejtra mám, 1+1 apod. Michal je taky autorem velkého hitu „Voda živá“nazpívaného Anetou Langerovou.

Slavné hornopočernické Čarodějnice zakončí ve 21:50 krásný ohňostroj. Hlavním partnerem akce je již tradičně společnost D&D REALITY NORD, s.r.o., které tímto děkujeme.

Vstupné 60 Kč, děti do 120 cm a dětské masky čarodějnic zdarma.

Podrobný program akce ke stažení zde.

Čarodějnice na Chvalské tvrzi

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...