OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Čarodějnice na Chvalské tvrzi: Yo Yo Band, Michal Hrůza a Kapela Hrůzy!
Začíná:
30.4.2014 14:00
Končí:
30.4.2014 22:00

MČ Praha 20 a Chvalský zámek vás zvou na jubilejní 25. ročník slavných hornopočernických Čarodějnic! Letošní Čarodějnice budou opravdová pecka! V odpoledním programu od 14 hod. čekají děti i dospělé vystoupení souborů a spolků, malování na obličej, kouzlení a soutěže s Kamilem Burdou, středověká mučírna spolku Molechet :-) , spousta zábavy a v 15.30 oblíbená živá skupina pro děti Pískomil se vrací.

Mladí jistě ocení výbornou hornpočernickou skupinu Nechte nás BEAT, která zahraje od 17 hodin. Nebudou chybět kolotoče, stánky, hry pro děti a atrakce. Určitě se zúčastněte soutěže o nejhezčí dětskou čarodějnici a potěší vás ceny pro každého od RC MUM.

To nejlepší přijde večer: večer otevírá slavná skupina Yo Yo Band od 19 hod., následovaná cca od 20:50 hod. hvězdou večera: zahraje Michal Hrůza a kapela Hrůzy. Jistě si rádi zazpíváte hit ze seriálu Vyprávěj, Zejtra mám, 1+1 apod. Michal je taky autorem velkého hitu „Voda živá“nazpívaného Anetou Langerovou.

Slavné hornopočernické Čarodějnice zakončí ve 21:50 krásný ohňostroj. Hlavním partnerem akce je již tradičně společnost D&D REALITY NORD, s.r.o., které tímto děkujeme.

Vstupné 60 Kč, děti do 120 cm a dětské masky čarodějnic zdarma.

Podrobný program akce ke stažení zde.

Čarodějnice na Chvalské tvrzi

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...