OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Celoroční soutěž s vílou Ohnivkou má již svého absolutního vítěze
Začíná:
20.1.2013
Končí:
2.2.2013

V neděli 20. ledna v rámci slavnostního otevření výstav „Večerníčky na Chvalském zámku“ proběhlo losování, jehož výsledkem mělo být jméno absolutního vítěze celoroční soutěže s vílou Ohnivkou. Malá rekapitulace pro nezasvěcené: víla Ohnivka, která již neodmyslitelně patří ke Chvalskému zámku, si ráda hraje s dětmi na schovávanou a každý měsíc jim na zámku uschová svůj plamínek, ke kterému doplní otázku vztahující se k aktuálním výstavám nebo k zámku samotnému. Podaří-li se dětem plamínek najít a správně odpovědět na vílinu otázku vyplněním kupónku, jsou zařazeni do měsíčního slosování. Výherce měsíčního slosování navíc putuje do slosování celoročního. A tak se stalo a z osudí, které obsahovalo dvanáct jmen, vylosovala paní ředitelka Alexandra Kohoutová za asistence víly Ohnivky výherkyni za rok 2012 pětiletou Anežku Šípovou z Prahy. Protože Anežka se losování nemohla zúčastnit, odměna ji ještě čeká. A na co se může těšit? Víla Ohnivka ji odměnila rodinnou hrou Dostihy a sázky a celoročním vstupem zdarma na výstavy ve Chvalském zámku.

Milá Anežko, blahopřejeme!

Rok 2012 v číslech: celoroční soutěže s vílou Ohnivkou se zúčastnilo 5 446 dětí. Máme z toho velkou radost a těšíme se, že přijdete zase. Ohnivka už zase vymýšlí nové schovávačky.

 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
IMAGINÁRIUM Divadla bratří Formanů a jejich přátel

21. 1. - 11. 6. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...