OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Horní Počernice z jiné perspektivy – fotografická soutěž pro kalendář na rok 2023
Začíná:
26.10.2021
Končí:
15.5.2022

Vážení účastníci tradičních fotografických soutěží, pojďme se letos podívat na Horní Počernice jinak. Ptáte se jak? Jednoduše z jiné perspektivy. Málokdy si uvědomujeme, jak svět automaticky vnímáme z výšky našich očí, a přitom si stačí třeba sednout na zem a svět kolem nás bude vypadat úplně jinak.

Zúčastnit se může každý občan či příznivec Horních Počernic od 13 do 100 let. Výherci získají nabité dárkové karty do obchodního centra Černý Most. Uzávěrka pro příjem fotografií je 15. května 2022. V komisi, která vybere nejlepší snímky, zasednou i profesionální fotografové.

Velikost fotografií: min. 1 MB, max. 5 MB, v minimálním rozlišení 300 Dpi. Jeden autor může zaslat maximálně 15 fotografií.

Fotografie, prosím, zasílejte ve formě odkazu ke stažení snímku přes úložný informační systém (např. uschovna.cz, leteckaposta.cz apod.) na adresu: klara.tokolyova@chvalskyzamek.cz nebo přineste na CD/DVD (příp. na flash disku) na recepci Chvalského zámku. Více na www.chvalskyzamek.cz v sekci Akce.

Formát fotografií: např. jpeg, jpg, tif, raw. Velikost fotografií: min. 1 MB, max. 5 MB, v minimálním rozlišení 300 Dpi.

K fotografiím, prosím, uveďte: – odkaz ke stažení fotografie – název fotografie – jméno a příjmení autora – adresu – kontaktní telefon a e-mail. Jeden autor může zaslat maximálně 15 fotografií.

Osobní údaje budou využity výhradně za účelem organizace fotografické soutěže: Horní Počernice z jiné perspektivy (kontakt s účastníky, zveřejnění vítězných fotografií s uvedením jmen autorů na webových stránkách Chvalského zámku, Hornopočernickém zpravodaji a webových stránkách městské části Praha 20 a v  Hornopočernickém stolním kalendáři na rok 2023) a nebudou využity ani sdíleny jinak, než za tímto účelem. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovávány pouze po dobu od 27. 10. 2021 do 31. 12. 2023. Informace o zpracování osobních údajů Chvalským zámkem jsou uvedeny na adrese www.chvalskyzamek.cz/gdpr/ (odkaz na Informační memorandum).

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Vánoční výstavy

Štědré Vánoce aneb
pod vánočním stromkem našich prababiček
a pradědečků


V ten vánoční čas –
Jan Kudláček / kresby
a ilustrace pro děti.


Od 27. 11. 2021 do 9. 1. 2022 - denně od 9 do 18 hodin, 24. 12. otevřeno od 10 do 16 hodin, zavřeno pouze 25., 26., 31. 12. a 1. 1.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...