OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
HRADOZÁMECKÁ NOC 2021 pro děti na Chvalském zámku
Začíná:
31.7.2021 17:00
Končí:
31.7.2021 22:00

Hradozámecká noc na Chvalském zámku slibuje nevšední zážitek uprostřed letních prázdnin. O poslední červencové sobotě připravujeme pro rodiny s dětmi pohádkový program tematicky doplňující letošní TOP výstavu Pohádková země Vítězslavy Klimtové. Čas po běžné zavírací době nabídne zážitky všeho druhu: komentované prohlídky se skřítkem ze zámeckých podzemních chodeb, kulinářský workshop aneb jak se vaří v podzemí, divadelní představení na nádvoří v podání divadla Buchty a loutky a pro odvážné například i možnost spustit se po provaze do středověké zámecké lednice. A to vše ve večerních hodinách a s ojedinělou pohádkovou atmosférou.

Přijměte, prosím, pozvání do pohádkového světa na Chvalském zámku!

17:00 – 21:00 hod. kuchyně pro malé skřítky pod zámeckým kaštanem: Chcete vědět, jak se vaří v podzemí? Těšte se na dobroty i laskominy paní skřítkové i na kulinářský workshop pro děti.

18:00 – 22:00 hod. komentované prohlídky se skřítkem ze zámeckých podzemních chodeb nabídnou netradiční prohlídku zámeckých prostor i výstavy paní Klimtové. Rozverný skřítek Fridolín navíc nezapomene rozehrát zámecký orchestrion, co vyhání myši z děr a dychtivé zájemce o exkurzi do podzemí spustí po provaze do středověké lednice na to tata … Komentované prohlídky se skřítkem Fridolínem začínají vždy v celou hodinu od 18 do 22 hodin, poslední prohlídka ve 21 hodin.

18:00 – 22:00 hod. prohlídky bez průvodce; máte-li pro strach uděláno, můžete se na prohlídku zámku i výstavy vydat sami bez průvodce.

19:00 – 19:50 hod. pohádka Skřítek v podání divadla Buchty a loutky na zámeckém nádvoří; nezávislé alternativní loutkové divadlo Buchty a loutky pravidelně hostující ve Švandově divadle odehraje na zámeckém nádvoří poutavý příběh ze světa skřítků, kde nechybí legrace ani vážná témata a radost z pohádkového vyprávění zažívají dospělí stejně jako jejich děti. Představení trvá 50 minut, tedy můžete zkombinovat s komentovanou prohlídkou v 18, 20 či 21 hodin.

INFORMACE O VSTUPNÉM:
Jen divadelní představení pohádky Skřítek na zámeckém nádvoří: jednotné vstupné 80 Kč / osoba

Večerní prohlídka bez průvodce: Dospělí 90 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 60 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 250 Kč

Divadelní představení + prohlídka bez průvodce:
Dospělí 160 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 120 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 490 Kč 
 
Komentovaná prohlídka se zámeckým skřítkem Fridolínem (účast na komentované prohlídce za těchto podmínek, viz zde):
Dospělí 120 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 80 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 350 Kč
 
Komentovaná prohlídka se zámeckým skřítkem Fridolínem + Divadelní představení (účast na komentované prohlídce za těchto podmínek, viz zde):
Dospělí 190 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 150 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 550 Kč

Využijte výhodné kombinované vstupné na divadlo a komentované prohlídky či prohlídky bez průvodce.  Informace o vstupném a rezervace prohlídek na tel. 281 860 130.

Plakát k akci Hradozámecká noc 2021 pro děti na Chvalském zámku

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
MYŠI PATŘÍ DO NEBE a také na Chvalský zámek

Unikátní výstava k filmu

Od 22. 1. 2022 do 15. 5. 2022 - denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...