OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Hudební odpoledne s VEČERNÍČKY
Začíná:
2.11.2019 15:00
Končí:
2.11.2019 17:00

Milí návštěvníci, s výstavou Chaloupka na vršku přinášíme i nový zážitek pro malé děti - Hudební odpoledne s večerníčkyPro děti ve věku od 3 do 7 let je připraveno 45 minut interaktivního programu s melodiemi z oblíbených pohádek na dobrou noc. Co všechno lze s hudbou zažít? A co všechno nám melodie prozrazuje? Hravě na to přijdou i vaše děti! 

Hudební odpoledne s večerníčky vám nabídneme každou první sobotu v měsíci září, říjnu a listopadu. Stačí si vybrat – 7. 9., 5. 10. nebo 2. 11..

Začátek programu v 15 a v 16 hodin. Rezervace míst je možná na adrese: infocentrum@chvalskyzamek.cz nebo telefonicky 281 860 130.

Rodiče či prarodiče jsou na programu vítáni!

Vstupné: dítě 100 Kč (v ceně: vstupné na výstavu Chaloupka na vršku, účast na programu a pracovní sešit se samolepkami), dospělý  jako doprovod 70 Kč (v ceně: vstupné na výstavu Chaloupka na vršku, program zdarma), senior jako doprovod 40 Kč (v ceně: vstupné na výstavu Chaloupka na vršku, program zdarma)

Těšíme se na vás!

Plakát k Hudebnímu odpoledni s Večerníčky

Plakát k Hudebnímu odpoledni s Večerníčky

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...