OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Prodejní výstava: Jarmila Švehlová – obrazy
Začíná:
4.12.2012 09:00
Končí:
20.1.2013 17:00

Srdečně zveme na vernisáž prodejní výstavy Jarmily Švehlové: Obrazy, která se koná v úterý 11. prosince v 18 hod. v prodejní galerii Chvalského zámku. Výstava probíhá od 4. 12. do 20. 1. 2013.

Prodejní výstava obrazů známé herečky a malířky, která působila v řadě významných rolí v Divadle pod Palmovkou a ve Vinohradském divadle. Známá je i její televizní tvorba, kde od roku 1978 natočila desítky inscenací (Stáří 19, Hra na život, Radosti života, Vánice, Rinaldino, Kverulantka, Plná bílá čára, Náhrdelník, Panenka z vltavské tůně, Což takhle svatba, princi, O Všudybylovi, Paví král atd.). Také rozhlas a hlavně dabing se jí stal jednou ze stěžejních uměleckých činností, jíž se věnuje dodnes.

Od roku 2003 se Jarmila Švehlová intenzivně věnuje malování a od roku 2007 konzultuje svou tvorbu s panem Jiřím Anderle. Ve snaze najít osobitý výraz se nechává inspirovat různými směry, od krajinomalby přes esoteriku až k abstrakci. Velkou inspirací Jarmily Švehlové je také hudba.


<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Rychlé šípy a tajemství Stínadel na Chvalském zámku

Výstava s doprovodným programem, která vznikla přímo pro prostory Chvalského zámku a jeho tajemného sklepení, představí fenomén české komiksové tvorby a ilustrace Rychlé šípy Jaroslava Foglara.

24. 6. - 5. 11. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...