OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Kalendář na rok 2017 „To nejlepší z Horních Počernic“ v prodeji SE SLEVOU
Začíná:
28.11.2016
Končí:
31.1.2017

Vážení Hornopočerničtí,

již popáté byla práce na kalendáři MČ Praha 20 plně v rukou Chvalského zámku a jsme velmi rádi, že se kalendář na rok 2017 nám i vám, fotografům, mimořádně povedl! Kalendář „To nejlepší z Horních Počernic“ je v prodeji na obvyklých místech dle seznamu níže. Od ledna 2017 za ZVÝHODNĚNOU CENU 45 Kč.

Kromě nádherných a rozmanitých fotografií „toho nejlepšího“, ať už tím myslíme ta nejhezčí místa, scenérie naší městské části či je to zkrátka „to nej…“ z dílny našich skvělých počernických fotografů vám nabízí náš kalendář něco navíc. Najdete zde i hlavní akce, pořádané městskou částí, příspěvkovými a neziskovými organizacemi a spolky v roce 2017.

Děkujeme společnostem, které svým finančním přispěním podpořily vydání kalendáře. Doufáme, že kalendář na rok 2017 pro vás bude příjemným průvodcem po celý příští rok. Jeho zakoupením získáte krásu i praktičnost v jednom a podpoříte Chvalský zámek, který zajistil veškerou výrobu i produkci.

 Alexandra Kohoutová, ředitelka Chvalského zámku

Kalendář MČ je v prodeji – od ledna 2017 za zvýhodněnou cenu 45 Kč na těchto místech:

Úřad MČ Praha 20 (pokladna); Chvalský zámek (infocentrum); Divadlo Horní Počernice; KC Horní Počernice – Domeček; Pekařství Moravec; Trafiky M. Hory na Náchodské a v Jeřické ulici; Trafika M. Pupalové v Běluňské ulici; („U tří věžáků“); Trafika M. Vrzala na Náchodské ulici č. 141; Papírnictví na Náchodské ulici (u pošty); Papírnictví v Chodovické ulici (u školky); Tiskárna Printea na Náchodské ulici 868/28; (budova bývalého sklenářství); Salon Marton ve Chvalkovické ulici a Prodejna Citi-tabák v supermarketu Albert.

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...