OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Kalendář na rok 2017 „To nejlepší z Horních Počernic“ v prodeji SE SLEVOU
Začíná:
28.11.2016
Končí:
31.1.2017

Vážení Hornopočerničtí,

již popáté byla práce na kalendáři MČ Praha 20 plně v rukou Chvalského zámku a jsme velmi rádi, že se kalendář na rok 2017 nám i vám, fotografům, mimořádně povedl! Kalendář „To nejlepší z Horních Počernic“ je v prodeji na obvyklých místech dle seznamu níže. Od ledna 2017 za ZVÝHODNĚNOU CENU 45 Kč.

Kromě nádherných a rozmanitých fotografií „toho nejlepšího“, ať už tím myslíme ta nejhezčí místa, scenérie naší městské části či je to zkrátka „to nej…“ z dílny našich skvělých počernických fotografů vám nabízí náš kalendář něco navíc. Najdete zde i hlavní akce, pořádané městskou částí, příspěvkovými a neziskovými organizacemi a spolky v roce 2017.

Děkujeme společnostem, které svým finančním přispěním podpořily vydání kalendáře. Doufáme, že kalendář na rok 2017 pro vás bude příjemným průvodcem po celý příští rok. Jeho zakoupením získáte krásu i praktičnost v jednom a podpoříte Chvalský zámek, který zajistil veškerou výrobu i produkci.

 Alexandra Kohoutová, ředitelka Chvalského zámku

Kalendář MČ je v prodeji – od ledna 2017 za zvýhodněnou cenu 45 Kč na těchto místech:

Úřad MČ Praha 20 (pokladna); Chvalský zámek (infocentrum); Divadlo Horní Počernice; KC Horní Počernice – Domeček; Pekařství Moravec; Trafiky M. Hory na Náchodské a v Jeřické ulici; Trafika M. Pupalové v Běluňské ulici; („U tří věžáků“); Trafika M. Vrzala na Náchodské ulici č. 141; Papírnictví na Náchodské ulici (u pošty); Papírnictví v Chodovické ulici (u školky); Tiskárna Printea na Náchodské ulici 868/28; (budova bývalého sklenářství); Salon Marton ve Chvalkovické ulici a Prodejna Citi-tabák v supermarketu Albert.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2 je po 6 letech opět k vidění v Praze, a my jsme rádi, že právě u nás, na Chvalském zámku.

Sklepení zámku se proměnilo v kouzelnou zahradu i se všemi jejími obyvateli. Čeká vás spousta humoru, krásy, nových technologií a nesčetných herních prvků. V Zahradě ztratíte pojem o čase a užijete si spoustu legrace!

1.6. 2024 - 19.1.2025
denně od 9 do 18 hodin


Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18.11.2023 - 18.8.2024
denně od 9 do 18 hodin

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...