OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Kateřina Skořepová: Na sever od slunce, na kopci doprava
Začíná:
1.10.2013 09:00
Končí:
3.11.2013 17:00

Chvalský zámek zve na prodejní výstavu Kateřiny Skořepové s názvem Na sever od slunce, na kopci doprava, která probíhá v galerii od 2. 10. do 3. 11. 2013 a jejíž slavnostní vernisáž se koná v úterý 8. října od 18 hodin.

Výstava svým názvem naznačuje směr, kterým je možné se vydat, avšak nenaznačuje a nedává návod na to, co na konci cesty objevitele čeká. Návštěvník může volně procházet prostorem i mimo danou směrovou instrukci. Na výstavě objeví díla, která autorka vytvořila za poslední rok i díla časově starší. Jednoduchost navigace v názvu výstavy odráží i jednoduchost výtvarných prostředků, které autorka v poslední době používá. Dříve vrstvené barevné lazury se v posledních monumentálních obrazech maximálně zjednodušily na základní barevný tón a podobný posun se uskutečnil i v oblasti tematické. Od andělských a lidských bytostí se zájem autorky přesunul ke znázornění ptáků, ryb a rostlin. Komplikovanost lidského bytí, neurčitost a vícevýznamovost andělského světa je konkretizována v zachycení přítomného okamžiku existence a života – v letu ptáků, v pohybu ryb ve vodě a růstu rostlin.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
IMAGINÁRIUM Divadla bratří Formanů a jejich přátel

21. 1. - 11. 6. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...