OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
MÁME OTEVŘENO
Začíná:
13.3.2020
Končí:
14.6.2020

Naši milí návštěvníci,

v pondělí 11. května jsme pro Vás opět otevřeli! Vygruntováno a vydezinfikováno máme a výstavu večerníčků Zdeňka Smetany jsme prodloužili až do neděle 14. června. Dokonce máme pro Vás připravenou nadílku za zmeškané Detektivní víkendy v březnu a dubnu. Od 15.  května až do 7. června – celé tři týdny v kuse – můžete využít pro rodinné pátrání zámkem. Chceme vám tak nabídnout více termínů pro vaši návštěvu, bezpečnější prostředí a komornější atmosféru.  

Ve všední dny počínaje od 25. května nabízíme v omezeném režimu opět i komentované prohlídky pro skupiny. Termíny i čas si prosím rezervujte na čísle 281 860 130 nebo elektronicky na adrese infocentrum@chvalskyzamek.cz.

Příjem inzerce do Hornopočernického zpravodaje i služby Informačního centra Horních Počernic poskytujeme již i osobně.  Lze se na nás obrátit i prostřednictvím telefonu na čísle 281 860 130 nebo elektronicky na adrese infocentrum@chvalskyzamek.cz.

Těšíme se s vámi opět na viděnou

Kolektiv Chvalského zámku

Zámecký návštěvní řád koronavirový

Zámecký návštěvní řád koronavirový

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2 je po 6 letech opět k vidění v Praze, a my jsme rádi, že právě u nás, na Chvalském zámku.

Sklepení zámku se proměnilo v kouzelnou zahradu i se všemi jejími obyvateli. Čeká vás spousta humoru, krásy, nových technologií a nesčetných herních prvků. V Zahradě ztratíte pojem o čase a užijete si spoustu legrace!

1.6. 2024 - 19.1.2025
denně od 9 do 18 hodin


Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18.11.2023 - 18.8.2024
denně od 9 do 18 hodin

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...