OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
ZRUŠENO: Svatojánský bál princezen a rytířů na zámeckém nádvoří
Začíná:
14.6.2020 15:00
Končí:
14.6.2020 17:00

Milé princezny a udatní rytíři z okolí, vzhledem k tomu, že bál bez společného tance, veselých her i sladkých koláčků ze zámecké kuchyně už vlastně není tím pravým bálem, rozhodli jsme se proto po zralé úvaze letošní Svatojánský bál zrušit. Chceme vám to alespoň trochu vynahradit, a tak nabízíme více dnů pro rodinná detektivní pátrání v květnu, červnu a také o prázdninách. Se zámeckými princeznami se můžete potkat i při prázdninových pohádkových nedělích. A rozhodně si nesmíte nechat ujít HRADOZÁMECKOU NOC pro děti v samém závěru letošních prázdnin. Nabídne totiž otevření nové interaktivní výstavy LEONARDO s tajemnými vynálezy slavného Leonarda da Vinciho, prohlídky se zámeckým malířem i novocirkusové představení s ohněm a kejklemi!

S úctou Vaše královská družina

……………………………………………………………………………….

Na vědomost se dává, že se již podeváté otevře brána zámku všem princeznám i rytířům. V neděli 14. června od 15 do 17 hodin  se koná slavný Svatojánský bál na nádvoří Chvalského zámku.

Přijměte naše pozvání a zúčastněte se pohádkového bálu, na kterém se královsky baví celá dvorní družina! Budete tančit a soutěžit na krytém zámeckém nádvoří. Setkáte se s princeznami i rytíři – Šípkovou Růženkou, Popelkou, Zlatovláskou i Koloběžkou I., vílami, královnou i rytíři. K tanci budou hrát nejkrásnější písničky z českých filmových pohádek. Proběhne i volba nejkrásnější princezny a rytíře bálu. Děti ochutnají čerstvě napečené koláčky z královské kuchyně a k zakoupené vstupence na bál máte týž den volný vstup na interaktivní výstavu Rákosníček, Křemílek a Vochomůrka na zámku. Jednotné vstupné pro děti od 2 let a dospělé je 120 Kč. Rodinné vstupné (2 dospělí + max. 3 děti) 350 Kč.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2 je po 6 letech opět k vidění v Praze, a my jsme rádi, že právě u nás, na Chvalském zámku.

Sklepení zámku se proměnilo v kouzelnou zahradu i se všemi jejími obyvateli. Čeká vás spousta humoru, krásy, nových technologií a nesčetných herních prvků. V Zahradě ztratíte pojem o čase a užijete si spoustu legrace!

1.6. 2024 - 19.1.2025
denně od 9 do 18 hodin


Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18.11.2023 - 18.8.2024
denně od 9 do 18 hodin

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...