OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Veterán Párty na Chvalské tvrzi
Začíná:
23.4.2016 08:00
Končí:
23.4.2016 16:00

Klub historických vozidel Horní Počernice vás zve na akci Veterán Párty na Chvalské tvrzi, která se koná v sobotu 23. 4. 2016 od 8 do 16 hod. K vidění bude přes osmdesát historických vozidel včetně mnoha unikátů. Celodenní program s živou hudbou, soutěžní jízdou, bohatým občerstvením a soutěžemi diváků o hodnotné ceny. Jízdy historického autobusu pro děti a dětský motoristický koutek. Soutěž dobových kostýmů pro diváky. 

POZOR, na Chvalském zámku týž den od 10 do 17 hod. probíhají komentované prohlídky s pravou čarodějnicí, viz akce Pohádková sobota s pravou čarodějnicí a světem J. Trnky, rezervace času na tel. 281 860 130. Vstupné dle ceníku pro pohádkový víkend.

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...