OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Výchovné koncerty pro školy
Začíná:
2.4.2012
Končí:
7.6.2012

Navazujeme na tradici výchovných koncertů pro děti a v měsíci dubnu až červnu nabízíme interaktivní hudební představení v prostorách našeho reprezentativního zámeckého sálu.

Kapacita programu: 60 osob

Délka programu: 45 minut

Cena za program: 3 500 Kč

Termíny: Termíny realizace výchovných koncertů je třeba domluvit telefonicky na čísle: 776 087 699 nebo prostřednictvím e-mailu: ruzena_berankova@pocernice.cz

Můžete vybírat z následující nabídky:

1. Úsměvy s trombónovým kvartetem
Což takhle stát se na chvíli králem nebo panem prezidentem? Strávit noc na břehu kouzelného žabího rybníka nebo být na závodě motorek? To vše a ještě mnohem víc se Vám může splnit. Že nevěříte? Tak tedy pojďte s námi do pohádky… . Společně s novým kamarádem Trombonem pojedeme napříč pohádkovou říší a možná se zastavíme i u Večerníčka!
Program bude metodicky zaměřen na otázku, co jsou žesťové nástroje a k čemu všemu je lze využít. Na závěr programu budou mít děti možnost sami si na trombon „zatroubit“.

Zahrají a programem provedou: Trombonetta Quartet (Petr Peremský, Vít Kořínek, Jiří Břicháč a Lukáš Čermák)

2. Výchovný koncert se žesťovým triem

Jak vypadá trubka, lesní roh či trombon? Jak se na ně hraje? Jaké melodie dokáže každý z nich sám vyloudit? A jak jim to ladí dohromady?

Přijďte si poslechnout i vyzkoušet!

Program bude metodicky zaměřen na seznámení s žesťovými nástroji, nabídne provedení komorních skladeb, interaktivní spolupráci s posluchačem prostřednictvím hudebních hádanek a odvážlivcům umožní i vyzkoušet si na nástroje zahrát.

Zahrají a programem provedou: Petr Peremský (trombón), Jiří Bachtík (trubka) a Adéla Triebeneklová (lesní roh)

3. Dovolte, abychom se představili.

Na návštěvu pozveme čtyři hudební nástroje dle Vašeho přání. Každý z nich mluví jinou řečí ale domluví se. Pojďte si je poslechnout!

Program bude metodicky zaměřen na seznámení se čtyřmi hudebními nástroji dle Vašeho přání s důrazem na jejich odlišnosti, nabídne interaktivní spolupráci s posluchačem prostřednictvím hudebních hádanek a nebude chybět ani možnost nástroje si vyzkoušet.

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...