OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Výchovné koncerty pro školy
Začíná:
2.4.2012
Končí:
7.6.2012

Navazujeme na tradici výchovných koncertů pro děti a v měsíci dubnu až červnu nabízíme interaktivní hudební představení v prostorách našeho reprezentativního zámeckého sálu.

Kapacita programu: 60 osob

Délka programu: 45 minut

Cena za program: 3 500 Kč

Termíny: Termíny realizace výchovných koncertů je třeba domluvit telefonicky na čísle: 776 087 699 nebo prostřednictvím e-mailu: ruzena_berankova@pocernice.cz

Můžete vybírat z následující nabídky:

1. Úsměvy s trombónovým kvartetem
Což takhle stát se na chvíli králem nebo panem prezidentem? Strávit noc na břehu kouzelného žabího rybníka nebo být na závodě motorek? To vše a ještě mnohem víc se Vám může splnit. Že nevěříte? Tak tedy pojďte s námi do pohádky… . Společně s novým kamarádem Trombonem pojedeme napříč pohádkovou říší a možná se zastavíme i u Večerníčka!
Program bude metodicky zaměřen na otázku, co jsou žesťové nástroje a k čemu všemu je lze využít. Na závěr programu budou mít děti možnost sami si na trombon „zatroubit“.

Zahrají a programem provedou: Trombonetta Quartet (Petr Peremský, Vít Kořínek, Jiří Břicháč a Lukáš Čermák)

2. Výchovný koncert se žesťovým triem

Jak vypadá trubka, lesní roh či trombon? Jak se na ně hraje? Jaké melodie dokáže každý z nich sám vyloudit? A jak jim to ladí dohromady?

Přijďte si poslechnout i vyzkoušet!

Program bude metodicky zaměřen na seznámení s žesťovými nástroji, nabídne provedení komorních skladeb, interaktivní spolupráci s posluchačem prostřednictvím hudebních hádanek a odvážlivcům umožní i vyzkoušet si na nástroje zahrát.

Zahrají a programem provedou: Petr Peremský (trombón), Jiří Bachtík (trubka) a Adéla Triebeneklová (lesní roh)

3. Dovolte, abychom se představili.

Na návštěvu pozveme čtyři hudební nástroje dle Vašeho přání. Každý z nich mluví jinou řečí ale domluví se. Pojďte si je poslechnout!

Program bude metodicky zaměřen na seznámení se čtyřmi hudebními nástroji dle Vašeho přání s důrazem na jejich odlišnosti, nabídne interaktivní spolupráci s posluchačem prostřednictvím hudebních hádanek a nebude chybět ani možnost nástroje si vyzkoušet.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2 je po 6 letech opět k vidění v Praze, a my jsme rádi, že právě u nás, na Chvalském zámku.

Sklepení zámku se proměnilo v kouzelnou zahradu i se všemi jejími obyvateli. Čeká vás spousta humoru, krásy, nových technologií a nesčetných herních prvků. V Zahradě ztratíte pojem o čase a užijete si spoustu legrace!

1.6. 2024 - 19.1.2025
denně od 9 do 18 hodin


Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18.11.2023 - 18.8.2024
denně od 9 do 18 hodin

Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...