OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 90 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 60 Kč.
Rodinné vstupné
činí 250 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Sochařka Marie-Josée Kerschen – Moji dřevění přátelé a fotograf Konstantin Batygin z cyklu Pohyblivá města / Česká krajina
Začíná:
5.10.2022
Končí:
30.10.2022

V Kočárovně zámku představíme díla lucemburských autorů: dřevěné sochy Marie-Josée Kerschen a černobílé fotografie Konstantina Batygina. Výstava se koná pod záštitou Lucemburského velvyslanectví. Slavnostní zahájení výstavy proběhne v úterý 4. října v 18 hodin.

Marie Josée Kerschen: Moji dřevění přátelé

Marie Josée Kerschen se pravidelně účastní sympozií dřevěných soch v Lucembursku i v zahraničí. Díky četným samostatným výstavám a účasti na více než padesáti výstavách skupinových získala mezinárodní věhlas a je považována za jednu z nejlepších lucemburských sochařek. Její díla jsou zastoupena ve veřejných sbírkách (ministerstva, muzea, radnice, banky a školy). Sochařka se podílela na přípravě mnoha multižánrových představení, spojujících různé formy uměleckého vyjádření. V rámci Théakiné, Téatro Vivace nebo TNL kolem sebe shromáždila nejlepší lucemburské zpěváky, tanečníky, hudebníky a herce. 

Konstantin Batygin: Pohyblivá města / Česká krajina

Konstantin Batygin se věnuje pouliční fotografii již více než pět let. Momentálně pracuje na sérii “Pohyblivá města”, jež zahrnuje fotografie z Paříže, Madridu, Atén, Káhiry, Prahy a Cannes, v plánu je Berlín a další města. Skrze autorovy snímky získáváme nový úhel pohledu, se kterým můžeme na města nahlížet. 

kerschen-plakat_web

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
EGYPT – dar Nilu
a interaktivní herna pro děti
Za pokladem ztraceného města

27. 8. - 20. 11. 2022
denně od 9 do 18 hodin
(zavřeno pouze 24. a 25. 10.)
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...