OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Pestré touhy Zdeňky Holejšovské
Začíná:
14.4.2018 09:00
Končí:
13.5.2018 17:00

Přijměte pozvání na výstavu malířky Zdeňky Holejšovské, jež je určena všem, kdo mají rádi jasné a svěží barvy. Dýchne na Vás energie, kterou řada z nás po zimním období již potřebuje. Autorka se ve své tvorbě ráda inspiruje přímořskými městy, vlnícím se blankytným mořem a loděmi, jež brázdí jeho hladiny. Velkou inspiraci má i ve své kouzelné japonské zahradě. 

Obrazy Zdeňky Holejšovské si můžete prohlédnout v prodejní galerii Chvalského zámku od 14. dubna do 13. května 2018. Vernisáž proběhne v prostorách galerie ve středu 18. dubna v 18 hodin. 

Zdeňka Holejšovská navštěvovala celé dětství a mládí Lidovou školu umění, učila se u malíře Dana Richtera a v plenéru malovala společně s akademickým malířem Leopoldem Musilem. Navštěvovala také hodiny u profesora Ladislava Leitgeba. K jejím výtvarným úspěchům patří výstavy v galerii Talleres de Pintura v Buenos Aires, v galerii TOWO ART a Emu v Japonsku. Její obrazy mají své fanoušky také v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

 

 

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...