OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Pestré touhy Zdeňky Holejšovské
Začíná:
14.4.2018 09:00
Končí:
13.5.2018 17:00

Přijměte pozvání na výstavu malířky Zdeňky Holejšovské, jež je určena všem, kdo mají rádi jasné a svěží barvy. Dýchne na Vás energie, kterou řada z nás po zimním období již potřebuje. Autorka se ve své tvorbě ráda inspiruje přímořskými městy, vlnícím se blankytným mořem a loděmi, jež brázdí jeho hladiny. Velkou inspiraci má i ve své kouzelné japonské zahradě. 

Obrazy Zdeňky Holejšovské si můžete prohlédnout v prodejní galerii Chvalského zámku od 14. dubna do 13. května 2018. Vernisáž proběhne v prostorách galerie ve středu 18. dubna v 18 hodin. 

Zdeňka Holejšovská navštěvovala celé dětství a mládí Lidovou školu umění, učila se u malíře Dana Richtera a v plenéru malovala společně s akademickým malířem Leopoldem Musilem. Navštěvovala také hodiny u profesora Ladislava Leitgeba. K jejím výtvarným úspěchům patří výstavy v galerii Talleres de Pintura v Buenos Aires, v galerii TOWO ART a Emu v Japonsku. Její obrazy mají své fanoušky také v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

 

 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...