OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 90 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 60 Kč.
Rodinné vstupné
činí 250 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Výtvarná soutěž pro děti a studenty: Vítejte v mém světě fantazie!
Začíná:
4.10.2022
Končí:
30.12.2022

Chvalský zámek vyhlašuje tradiční výtvarnou soutěž pro děti a studenty, letos s názvem: Vítejte v mém světě fantazie! Tentokrát vás, mnohem více než kdykoli předtím, vybízíme k práci s vlastními představami. Inspirací pro letošní námět soutěže je připravovaná výstava z divadelního a uměleckého života bratří Formanů, která k práci s vlastní obrazotvorností doslova vybízí. Zveme vás tedy do dalšího ročníku výtvarné soutěže a těšíme se na vaše obrázky, díky nimž budeme moci nahlédnout do vašich tvůrčích fantazijních světů.

Výtvarné práce účastníků soutěže budou na zámku k vidění současně s výstavou IMAGINÁRIUM Divadla bratří Formanů a jejich přátel v termínu od 21. ledna do 11. června 2023. 

Kdo se může soutěže zúčastnit: Soutěž je určena žákům mateřských, základních i středních škol, gymnázií a učilišť. Nejlepší obrázky či ilustrace budou vybrány odbornou porotou a odměněny zajímavými cenami.

Kategorie:

Soutěž je určena pro jednotlivce a to v těchto věkových kategoriích:

-          I. kategorie – předškolní děti

-          II. kategorie – 1. až 3. třída ZŠ

-          III. kategorie – 4. až 6. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií

-          IV. kategorie – 7. až 9. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií

-           V. kategorie - 1. až 4. ročník gymnázií, středních škol, učebních oborů a odpovídající ročníky víceletých gymnázií

Technika: kresba, malba, koláž

Formát: A4, A3 nebo A2

Termín odevzdání: nejpozději do 30. prosince 2022 do 18.00 hodin na recepci Chvalského zámku.

Způsob označení obrázku: Na druhou stranu obrázku napište čitelně pouze název díla, jméno a příjmení autora. Na průvodku k obrázku uveďte: jméno autora, adresu bydliště nebo školy, věk – u školních dětí také tříduzařazení do kategorie a e-mailovou adresu. Formulář průvodky najdete ke stažení níže. Pro školy je určena průvodka hromadná.

Průvodka pro jednotlivce zde.

Průvodka pro školy (hromadná) zde.

Termíny:

  • Obrázky odevzdejte nebo zašlete nejpozději do 30. prosince 2022 do 18.00 hodin na recepci Chvalského zámku (Chvalský zámek, Na Chvalské tvrzi 857, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice)
  • V první polovině ledna zasedne hodnotící komise. Z každé kategorie vybere tři výherce, kteří budou oceněni.
  • Všechny výtvarné práce budou k prohlédnutí na Chvalském zámku v termínu od 21. ledna do 11. června 2023 v rámci výstavy IMAGINÁRIUM Divadla bratří Formanů a jejich přátel
  • Slavnostní vyhlášení vítězných prací proběhne v prvním čtvrtletí roku 2023 na Chvalském zámku. Autoři vítězných prací budou na slavnostní vyhlášení včas pozváni.

Informace pro jednotlivce: Účastník a jeho zákonný zástupce předáním výtvarné práce Chvalskému zámku vyjadřují souhlas s pravidly soutěže a s předáním svých osobních údajů.  Zákonný zástupce stvrzuje svým podpisem na průvodce k výtvarné práci.

Poskytnutí těchto údajů je dobrovolné. Vaše uvedené osobní údaje budou využity výhradně za účelem organizace výtvarné soutěže Vítejte v mém světě fantazie! (kontakt s účastníky, zveřejnění vítězů v dané kategorii na webových a FB stránkách Chvalského zámku a v Hornopočernickém zpravodaji, uvedení osobních údajů na diplomu, vystavení výtvarných děl v prostorách Chvalského zámku) a nebudou využity ani sdíleny jinak, než za tímto účelem. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovávány pouze po dobu od 5. 10. 2022 do 31. 8. 2023. Informace o zpracování osobních údajů Chvalským zámkem jsou uvedeny na adrese www.chvalskyzamek.cz/gdpr/ (odkaz na Informační memorandum).

Informace pro školy: Souhlas zákonného zástupce účastníka je povinna zajistit škola, prostřednictvím níž je do soutěže přihlášen.  Škola, jejímž prostřednictvím je účastník do soutěže přihlášen je povinna zajistit, že poskytnuté osobní údaje a samotné výtvarné práce je oprávněna Chvalskému zámku předat.

Poskytnuté osobní údaje budou využity výhradně za účelem organizace výtvarné soutěže Vítejte v mém světě fantazie! (kontakt s účastníky, zveřejnění vítězů v dané kategorii na webových a FB stránkách Chvalského zámku a v Hornopočernickém zpravodaji, uvedení osobních údajů na diplomu, vystavení výtvarných děl v prostorách Chvalského zámku) a nebudou využity ani sdíleny jinak, než za tímto účelem. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovávány pouze po dobu od 5. 10. 2022 do 31. 8. 2023. Informace o zpracování osobních údajů Chvalským zámkem jsou uvedeny na adrese www.chvalskyzamek.cz/gdpr/ (odkaz na Informační memorandum). 

Práce přihlášené do soutěže zůstávají dále v majetku Chvalského zámku a budou užity pro jeho potřeby.

Těšíme se na vaše výtvarná díla a přejeme příjemnou a tvůrčí práci!

Podrobnější informace u produkční Kláry Tökölyové na klara.tokolyova@chvalskyzamek.cz.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
SLADKÉ VÁNOCE
na Chvalském zámku


26. 11. 2022 - 8. 1. 2023
denně od 9 do 18 hodin
24. prosince: otevřeno 14,00 – 16,00 hod., 25. a 26. prosince: zavřeno, 27. – 30. prosince: otevřeno 9,00 – 18,00 hod.,
31. prosince a 1. ledna: zavřeno
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...