OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
ADVENTNÍ KALENDÁŘ s chvalskými anděly
Začíná:
30.11.2020
Končí:
24.12.2020

Milé děti,

víte, že nám s letošním odpočítáváním zbývajících dní do Vánoc pomohou andělé? Je to opravdu tak! Máme pro vás připravený Adventní kalendář s chvalskými anděly, který nás spolu propojí na dálku.

Každý den si budete moci vystřihnout, vybarvit či jinak zkrášlit jednoho anděla a připevnit si ho do svého okna. Každý z andělů vám navíc přinese nový příběh.

Stejně tak i my na zámku, budeme od úterý 1. prosince denně sledovat, jak se nám za okny postupně objevují andělé.

Naši andělé budou o poznání větší než ti vaši, abyste je mohly dobře vidět i z ulice. Bydlíte-li poblíž, můžete si tu a tam naplánovat vycházky na Chvalskou tvrz a sledovat, jak nám každým dnem za dalším zámeckým oknem vykoukne nový anděl. Až jich napočítáte přesně 23, bude zbývat už jen kousek do Vánoc.

Ať jsou vám naši andělé se svými příběhy dobrým adventním průvodcem a dovedou vás bezpečně až do Vánoc.

Váš Chvalský zámek

PS: Zde si můžete od 30. listopadu kalendář stáhnout a sami vytisknout. Vhodným papírem pro tisk je obyčejný kancelářský papír. Nemáte-li možnost tisku, lze se zastavit u nás na zámku a v recepci si vytištěný kalendář za symbolických 40 Kč vyzvednout. Adventní kalendář se skládá ze dvou částí. V první najdete vystřihovánky andělů a návod, jak si anděla vyrobit. Ve druhé části na vás čekají slíbené příběhy na každý den. Příběhy jsou graficky upraveny tak, abyste si je poté mohli vložit do úvodní stránky. Vznikne tak knížka příběhů na každý den – od 1. do 23. prosince. O Štědrém dnu, 24. prosince, si každý z vás již vytvoří příběh vlastní. Krásný advent a šťastné Vánoce!

1. část – ADVENTNÍ KALENDÁŘ s chvalskými anděly – vystřihovánky andělů

2. část – ADVENTNÍ KALENDÁŘ s chvalskými anděly – příběhy andělů

Plakát k akci Adventní kalendář s chvalskými anděly

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...