OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
ČARODĚJNICE na Chvalské tvrzi 2022: BUTY, ROCKSET Tribute band i prvotřídní Bombarďák pro děti
Začíná:
30.4.2022 14:00
Končí:
30.4.2022 22:00

Chvalský zámek a MČ Praha 20 pořádají již 31. ročník hornopočernických Čarodějnic, které se konají v sobotu 30. dubna od 14 do 22 hodin. V odpoledním programu od 14 hodin uvidíte dětská hudební, taneční i sportovní vystoupení. Zdarma bude otevřen salon pro děti s malováním na obličej, hair-stylingem a líčením pro maminky. Nebudou chybět středověké hry spolku Molechet i kouzlení s kouzelníkem Kamilem Burdou. Na děti čeká prvotřídní koncert kapely Bombarďák plný legrace, tancování i interakce s publikem, při kterém se nebudou nudit ani dospěláci.

Večerní program po 17. hodině otevře vystoupení muzikálové zpěvačky KLÁRY JELÍNKOVÉ a písničkářky MAJDY MOUDRÉ.

Populární švédské duo skvěle zastoupí jedna z jejich nejvěrnějších kopií THE ROCKSET s programem ROXETTE Tribute band hrající jak v českých tak i zahraničních vodách.
A jako hvězda večera zazáří legendární hudební skupina v čele s Radkem Pastrňákem s hity, které nenechají v klidu žádného fanouška. Vážení a milí, těšte se na BUTY!

Po celé odpoledne až do večera se můžete občerstvit u stánků. Nebude chybět malý i velký oheň, opékání buřtů, kolotoče i závěrečný ohňostroj. Vstupné 70 Kč. Děti do 120 cm zdarma. Vstup se psy zakázán.

HLAVNÍM  PARTNEREM  akce je již tradičně společnost D&D REALITY NORD s.r.o.,  developer, který do Horních Počernic přivedl a přivádí řadu předních technologických a obchodních firem. Podrobnosti  najdete na webu www.nordpark.czNord

Další partneři akce: 

O.K. SERVIS BioPro s. r. o., POPE servis s. r. o., Brenntag CR s. r. o., Dobrá agentura s. r. o., Garden Life CZ s. r. o., PREFA Aluminiumprodukte s.r.o., SETOS spol. s. r. o., REFLEX CZ  s. r. o. a Coca-Cola HBC.

DĚKUJEME!

Plaká k akci Čarodějnice na Chvalské tvrzi 2022

 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...