OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Hudební festival u sv. Ludmily v Praze na Chvalech
Začíná:
16.9.2016
Končí:
30.9.2016

Chvalská farnost ve spolupráci a za významné podpory MČ Praha 20 – Horní Počernice a Chvalského zámku srdečně zve na třetí ročník Hudebního festivalu u sv. Ludmily v Praze na Chvalech, který nabídne 3 unikátní koncerty umělců známých daleko za hranicemi naší země.  

V pátek 16. září 2016 ve 20.00 hodin zazní ve farním kostele sv. Ludmily skladby autorů 17. a 18. století. Za varhany usedne Petr Kolář, varhaník a regenschori v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně, vyučující na Konzervatoři Brno a Janáčkově akademii múzických umění. Na trubku jej doprovodí Jozef Zimka, sólista orchestru Národního divadla v Brně.

Druhý koncert v pátek 23. září 2016 ve 20.00 hodin se uskuteční ve velkém sále na Chvalském zámku. Vystoupí sopranistka Petra Havránková a Novákovo trio: Gabriela Krčková – hoboj, Štěpán Koutník – klarinet a Vladimír Lejčko – fagot.  

Závěrečný koncert v pátek 30. září 2016 ve 20.00 hodin  v kostele sv. Ludmily bude patřit mužským hlasům vokálně-experimentálního souboru Affetto. Jan Mikušek - kontratenor, Marek Olbrzymek – tenor, Aleš Procházka – bas, Vladimír Richter – tenor. Ondřej Múčka - varhany.

Před zahájením každého koncertu v 19, 30 hodin jsou posluchači zváni na slavnostní přípitek.

Vstupenky (80.- Kč plné, 50.- Kč děti od 6 let, mládež a senioři, 200.- Kč rodinné vstupné) budou k dispozici v předprodeji na Chvalském zámku od 1.9. 2016 a 1 hodinu před začátkem koncertu v místě konání.  

Realizace festivalu by nebyla možná bez velkorysé podpory jeho partnerů. 

Partnery letošního ročníku jsou Newton Media a. s.,  Holandské květiny s. r. o., Pekařství Moravec s. r. o. a P3 Logistic Parks.

Záštitu nad festivalem laskavě převzala starostka MČ Praha 20 – Horní Počernice paní Hana Moravcová.

Hudební festival u sv. Ludmily

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...