OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Již známe vítěze fotografické soutěže „Horní Počernice poetické“
Začíná:
28.5.2019
Končí:
30.6.2019

Do fotografické soutěže „Horní Počernice poetické“ se přihlásilo 48 fotografů, kteří zaslali celkem 505 fotografií. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili! 

První místo získal Stanislav Čihák za foto s názvem Bártlova. Na druhé příčce se umístil Jan Podešva (U Xaverovského potoka) a na třetím společně Jan Brachtl (Alej u počernického nádraží) a Michal Jarolím (V zámeckém parku). Zvláštní cenu komise obdržel Jan Podešva za snímek Kříž u hřbitova. Zvláštní cenu studentek SOŠ pro administrativu EU si odnesla Annie Urbanová za foto Nečekané setkání v lese (za počernickým rybníkem Eliška).

Hodnocení a výběr nejlepších fotek bylo náročné. Posuzováno bylo naplnění tématu, nápaditost a technická kvalita. V komisi zasedli starostka Alena Štrobová, tajemnice ÚMČ Monika Brzkovská, šéfredaktorka Hornopočernického zpravodaje a fotografka Lenka Bartáková, ředitelka Chvalského zámku Rozka Beránková, grafik a fotograf Kamil Tatar a studenti oboru mediální komunikace Střední odborné školy pro administrativu EU Luong Thi Hong Anh a Nikola Puszková.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...