OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Již známe vítěze fotografické soutěže „Horní Počernice poetické“
Začíná:
28.5.2019
Končí:
30.6.2019

Do fotografické soutěže „Horní Počernice poetické“ se přihlásilo 48 fotografů, kteří zaslali celkem 505 fotografií. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili! 

První místo získal Stanislav Čihák za foto s názvem Bártlova. Na druhé příčce se umístil Jan Podešva (U Xaverovského potoka) a na třetím společně Jan Brachtl (Alej u počernického nádraží) a Michal Jarolím (V zámeckém parku). Zvláštní cenu komise obdržel Jan Podešva za snímek Kříž u hřbitova. Zvláštní cenu studentek SOŠ pro administrativu EU si odnesla Annie Urbanová za foto Nečekané setkání v lese (za počernickým rybníkem Eliška).

Hodnocení a výběr nejlepších fotek bylo náročné. Posuzováno bylo naplnění tématu, nápaditost a technická kvalita. V komisi zasedli starostka Alena Štrobová, tajemnice ÚMČ Monika Brzkovská, šéfredaktorka Hornopočernického zpravodaje a fotografka Lenka Bartáková, ředitelka Chvalského zámku Rozka Beránková, grafik a fotograf Kamil Tatar a studenti oboru mediální komunikace Střední odborné školy pro administrativu EU Luong Thi Hong Anh a Nikola Puszková.

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...