OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Kinobus 2014 na Chvalské tvrzi
Začíná:
1.9.2014 20:30
Končí:
4.9.2014 23:00

Je nám radostí oznámit, že oblíbený Kinobus, organizovaný DPP, se vrací do Horních Počernic na Chvalskou tvrz, a to od 1. do 4. září 2014 do prostoru za stodolou. Přibližný čas promítání: cca od 20:30 hod.

Můžete se těšit na tyto české filmy:

- 1. 9. 2014: Nickyho rodina

- 2. 9. 2014: Vejška

- 3. 9. 2014: Polski film

- 4. 9. 2014: Přijde letos Ježíšek?

Změna programu vyhrazena.

Více o projektu Kinobus: Laťku má  Kinobus Dopravního podniku nastavenu vysoko. Například vloni zaznamenal divácký rekord návštěvnosti na jednotlivých promítáních, který dosáhl v průměru téměř 500 osob. Vloni unikátní projekt DPP nabídl 42 projekcí, které přilákaly bezmála 18 tisíc návštěvníků. Toto vysoké číslo neovlivnilo ani turné zkrácené z důvodu povodní. Návštěvností zvítězil film Šmejdi, který překonal rekord z roku 2012, který držel film Perfect Days.

 I pro léto 2014 je turné připravováno, a to zhruba pro období ohraničené v kalendáři letními měsíci. Sedmý ročník Kinobusu by měl připravit divákům představení každý týden od pondělí do čtvrtka, na něj by měl o víkendech navázat partnerský projekt Českého rozhladu Regina v Karlíně. I pro letošek platí, že mezi oblíbená místa projekcí bude patřit Petřín, že s autobusem bude cestovat pokladnička Nadace rozvoje občanské společnosti se sbírkou Pomozte dětem, a že diváci v letním kině spatří výhradně české filmy. Jednou zajímavostí bude promítání v rámci regionálního dne Kinobusu, kdy by měl zavítat v rámci Dne PIDu například do Štěchovic či Roztok. Kdo byl na DOD v depu Kačerov, mohl si zde povšimnout i Kinobusu, který tak po pěti letech přezimoval v novém, a zdá se, že i trvalém útočišti.

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...