OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Kinobus 2014 na Chvalské tvrzi
Začíná:
1.9.2014 20:30
Končí:
4.9.2014 23:00

Je nám radostí oznámit, že oblíbený Kinobus, organizovaný DPP, se vrací do Horních Počernic na Chvalskou tvrz, a to od 1. do 4. září 2014 do prostoru za stodolou. Přibližný čas promítání: cca od 20:30 hod.

Můžete se těšit na tyto české filmy:

- 1. 9. 2014: Nickyho rodina

- 2. 9. 2014: Vejška

- 3. 9. 2014: Polski film

- 4. 9. 2014: Přijde letos Ježíšek?

Změna programu vyhrazena.

Více o projektu Kinobus: Laťku má  Kinobus Dopravního podniku nastavenu vysoko. Například vloni zaznamenal divácký rekord návštěvnosti na jednotlivých promítáních, který dosáhl v průměru téměř 500 osob. Vloni unikátní projekt DPP nabídl 42 projekcí, které přilákaly bezmála 18 tisíc návštěvníků. Toto vysoké číslo neovlivnilo ani turné zkrácené z důvodu povodní. Návštěvností zvítězil film Šmejdi, který překonal rekord z roku 2012, který držel film Perfect Days.

 I pro léto 2014 je turné připravováno, a to zhruba pro období ohraničené v kalendáři letními měsíci. Sedmý ročník Kinobusu by měl připravit divákům představení každý týden od pondělí do čtvrtka, na něj by měl o víkendech navázat partnerský projekt Českého rozhladu Regina v Karlíně. I pro letošek platí, že mezi oblíbená místa projekcí bude patřit Petřín, že s autobusem bude cestovat pokladnička Nadace rozvoje občanské společnosti se sbírkou Pomozte dětem, a že diváci v letním kině spatří výhradně české filmy. Jednou zajímavostí bude promítání v rámci regionálního dne Kinobusu, kdy by měl zavítat v rámci Dne PIDu například do Štěchovic či Roztok. Kdo byl na DOD v depu Kačerov, mohl si zde povšimnout i Kinobusu, který tak po pěti letech přezimoval v novém, a zdá se, že i trvalém útočišti.

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...