OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
KORRONTZI koncert worldmusic ve Chvalské stodole
Začíná:
28.6.2024 19:30
Končí:
28.6.2024 22:00
Cena
290

KORRONTZI

Korrontzi jsou špičková světová kapela worldmusic, jejíž repertoár vychází z tradiční baskické lidové hudby, ale obohacuje ji o vlivy hudby jiných zemí a kultur s využitím moderních technologií a nových nástrojů.Byla založena v roce 2004 v Mungii hráčem na baskický diatonický akordeon (trikitixa) Agusem Barandiaranem. 

Kromě Evropy koncertovali několikrát např. v USA, Kanadě, Argentině nebo také třeba v Malajsii, Rio de Janeiru, na Kapverdách a teď naposledy koncem roku na turné v Indi. S novými alby se pravidelně umísťují v top ten světového žebříčku worldmusic, zúčastňují se Womexu. Realizují i velké projekty se symfonickými tělesy a velkými tanečními soubory. V České republice byli na čtyřech turné, naposledy před rokem, a všude měli obrovský úspěch (Dny Prahy 10, Dotkni se Písku, festival v Jablonci nad Nisou, v Moravské Třebové).

Jedná se o vynikající muzikanty, jejich basový kytarista Kike Mora má i jazzové trio, se kterým navštívil ČR koncem roku 2019. V Bilbau odehrál i dvojkoncert s Marcusem Millerem a s jiným slavným Baskem, Kepou Junkerou, získal latinskou Grammy. Hudební kritici je srovnávají s českou kapelou Čechomor.

První koncert letošního turné po ČR se uskuteční v pátek 28. 6.  v 19,30 ve Stodole Chvalského zámku v Praze. 

Jednotné vstupné: 290,- Kč

V předprodeji v síti GoOut, nebo v den koncertu na místě. 

KORRONTZI argazkia _ foto 2 (20) HD

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...