OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Obzvláště dlouhé DETEKTIVNÍ TÝDNY aneb pátrej na vlastní pěst!
Začíná:
15.5.2020
Končí:
7.6.2020

Jsme rádi, že jsme pro vás mohli opět otevřít. Hned na začátku přicházíme s oblíbenou akcí Detektivní týden, o kterou jste přišli v měsících březnu i dubnu. Rozprostřeme ji do celých 3 týdnů v kuse. Pátrat budete moci kdykoli od pátku 15. května až do neděle 7. června a užít si tak výstavu večerníčků Zdeňka Smetany netradičně. Chceme vám tak nabídnout více termínů pro vaši návštěvu, bezpečnější prostředí a komornější atmosféru. 

Připomínáme základní informace: přijďte k nám kdykoli v čase mezi 9. až 17. hodinou a společně se svým rodinným pátracím týmem rozluštěte záhadu na pozadí zámeckého příběhu ze začátku 15. století, který jsme vám poprvé představili v měsíci únoru. V recepci obdržíte zapečetěnou obálku s indiciemi.

Nezapomeňte si potřebné detektivní vybavení: detektivní roušku, a máte-li, i detektivní rukavice, abyste byli nenápadní a nebyli při pátrání lehce odhaleni.

Vstupné: dítě 100 Kč, dospělý 70 Kč, senior 40 Kč, rodinné vstupné 300 Kč (2 dospělí + max 3 děti). Nový detektivní příběh vám přineseme společně s novou výstavou Pojďte děti, budeme si hrát!

Plakát k akci Detektivní týdny na zámku aneb pátrej na vlastní pěst!

Plakát k akci Detektivní týdny na zámku aneb pátrej na vlastní pěst!<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...