OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
, s výjimkou některých státních svátků a zavíracích dnů, viz níže.

I zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
PATCHWORK – výstava quiltů Klubu tradičního patchworku PBK
Začíná:
3.7.2018 09:00
Končí:
29.7.2018 18:00

Od 3. do 29. července můžete v prostorách Kočárovny Chvalského zámku obdivovat vyšívané ozdobné deky, tzv. quilty vyrobené technikou patchwork. Společné dílo představí skupina tradičního patchworku sdružená pod klubem Bohemia patchwork. Umělecká skupina je tvořená ženami ve věku od 45 do 70 let, různých povolání, které šijí klasickým způsobem z tradičních, zejména bavlněných materiálů. Svá díla šijí pro potěchu i užitek svých rodin a přátel. Pracují ale také na společných projektech s charitativním záměrem. Červencová výstava bude jejich první samostatnou výstavou. Představí  tři společné quilty, 9 quiltů z kolekce Malý český inspirované welšskými patchworkářkami a 11 replik historických quiltů.   

Srdečně zveme na vernisáž výstavy v pondělí 2. července od 17,30 hodin. (POZOR: ve dnech od 5. do 8. 7. je zámek z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.)

 

 

 

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...