OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 70 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP/P zaplatí 40 Kč.
Rodinné vstupné činí 190 Kč.


Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Poklady na Chvalském zámku: Ztracené město hlavolamů, modely letadel a pokojíčky pro panenky
Začíná:
22.6.2013 09:00
Končí:
22.9.2013 17:00

Vydejte se na cestu za poklady ukrytými na Chvalském zámku! Zámecké sklepení se proměnilo do 22. září 2013 v interaktivní Ztracené město hlavolamů, v němž budete hledat poklad, ke kterému vás dovedou hlavolamy a logické hádanky.„Obří“ hlavolamy jsou umístěny na speciálních stolech a můžete luštit, hádat a zapisovat si tak dlouho, jak budete chtít.

V prostoru prvního patra vás čekají modely letadel od sběratelů a překrásné starodávné pokojíčky pro panenky a porcelánové či sádrové panenky, které zaujmou holčičky, maminky i babičky. Uvidíte i panenku, která vypadá jako slavná dětská herečka Shirley Templeová. Poklady na zámku může hledat celá rodina – děti, rodiče i senioři – a věříme, že všichni poklad naleznou.

 

<<< Zpět
POZVÁNKA
CHALOUPKA NA VRŠKU

Pohádkový svět Šárky Váchové

Originální scénky a loutky, promítání příběhů z oblíbeného večerníčku, tvořivé dílny i světnička, ve které děti mohou vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století.

Od 31. 8. do 24. 11. denně od 9 do 18 hodin.
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...