OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
Salon výtvarníků Horních Počernic a okolí
Začíná:
28.6.2016 09:00
Končí:
28.8.2016 17:00

Chvalský zámek vás zve po celé léto až do 27. srpna 2016, denně od 9 do 17 hod., na unikátní prezentaci výtvarných děl umělců a výtvarníků z Horních Počernic a okolí. Návštěvníci spatří to nejlepší, co se ve zdejším kraji urodilo. Slavnostní zahájení výstavy proběhlo symbolicky 7. 7. 2016 od 17 hod. Těšíme se na to nejlepší ve výtvarném umění v Horních Počernicích a okolí. Autoři, na jejichž práce se můžete těšit:

Karel Cudlín, Akad. mal. Martin Velíšek, Akad. soch. Miloslav Hájek, Alena Schulz, Jaroslav Smutný, MgA. Rudolf Janák, Ak.mal. Alena Novotná, Ak.mal. Vladislava Kuřátková, Věra Tataro, Theodor, Božena Holanová, Radovan Pauch, Pavel Vágner, Emília Krajňáková, Monika Korandová, Dominika Herianová, Josef Maraczi, Michaela Vágnerová, Jana Papoušková, Jitka Chomová, Růžena Horová, Renáta Provázková, Kateřina Trutnovská, Lenka Malá, Jana Sedláková, Murin Wolf, Zuzana Dejmková, Pavel Štěch, Marta Koháčková, Irena Durmanová, Jaroslav Bzenecký, Vladimír Kočička, Alena Vavřičková, Eva Bartoňová, Gabriela Štrynclová…

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
IMAGINÁRIUM Divadla bratří Formanů a jejich přátel

21. 1. - 11. 6. 2023
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...