OTEVÍRACÍ DOBA
Zámek je otevřen celoročně OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE
od 9 do 18 hodin
včetně státních svátků.

Ale i zámek občas musí odpočívat. Zavírací dny najdete tady.
VSTUPNÉ
Základní vstupné, které zahrnuje prohlídku výstav i zámku, je 120 Kč.
Děti, studenti, a senioři zaplatí 75 Kč.
Rodinné vstupné
činí 300 Kč.

Poskytujeme slevy pro skupiny a školní kolektivy, umíme i komentované prohlídky. Podrobný ceník vstupného si prohlédněte tady.
KDE NÁS NAJDETE
Kde nás najdete.
Událost:
STRAŠIDELNÝ CHVALSKÝ ZÁMEK se strašidly z dob dávno minulých
Začíná:
12.3.2021 18:00
Končí:
28.3.2021 21:00

Letos o strašidelnou noc určitě nepřijdete. Jen jsme ji naplánovali trochu netradičně. Od pátku 12. března až do neděle 28. března si můžete prověřit svoji nebojácnost a vypravit se k našemu zámku po 18. hodině večerní. Při troše štěstí zahlédnete v oknech tajemné zámecké obyvatele i strašidla z dob dávno minulých.  A pozor! Po 21. hodině se strašidla odebírají ke spánku, také dodržují zákaz nočního vycházení.

Že máte pro strach uděláno? To se teprve uvidí. Doporučené opatření pro tuto noční procházku: Děti, držte své rodiče pevně za ruku, aby neztratili odvahu!

PS: Skvělou zprávou je, že původně plánovaná akce v termínu od 12. do 21. března je ještě o celý týden prodloužena, tedy až do 28. března! Tolik pro upřesnění všem, kteří si původní termín již zapsali do svého diáře.

Plakát k akci Strašidelný zámek

<<< Zpět
ZÁMECKÝ PROFIL

Na zámeckém profilu najdete aktuální události, informace i fotografie z akcí.

POZVÁNKA
Helena Zmatlíková dětem - 100 let

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Helena Zmatlíková dětem – 100 let, která oslavuje sté výročí od narození nejznámější české ilustrátorky 20. století, paní Heleny Zmatlíkové.

Představujeme více než 100 originálních ilustrací Heleny Zmatlíkové z oblíbených knižních titulů jako např. Martínkova čítanka, Honzíkova cesta, Deník kocoura Modroočka či Malý princ.

18. 11. 2023 - 12. 5. 2024
denně od 9 do 18 hodin
Anketa

Co se vám na akcích Chvalského zámku nejvíc líbí?

Výsledky

Loading ... Loading ...